2021/12/03 | Актуально

Еклектика в сучасному дизайні

Еклектика в інтер’єрі – сучасний стиль, який змішує в собі різні напрямки в дизайні. Цей стиль не вимагає певних правил і не має чітких обмежень.Його вподобають творчі, вільні та неординарні особистості.

Оформити квартиру в єдиному стилі – складне і дороге завдання, до того ж часто неможливо віддати перевагу єдиному стилю. У таких випадках прийнято міксувати стилі, при цьому керуючись власною інтуїцією та смаком. Саме так і створюється той єдиний неповторний стиль, який має свою історію та відображає філософію власників помешкання – еклектика.

Що таке еклектика?

Штучне змішання різних стилів, які поєднуються єдиній ідеї називається еклектикою. У перекладі з давньогрецької ἐκλεκτός означає «обраний, добірний». На противагу усталеним законам традиційних стилів еклектика пропонує певну свободу у формуванні простору, в підборі різних предметів, деталей та аксесуарів. Поширений стиль оформлення базується на грамотному відборі меблів, обробки, декору та створенні відчуття зовні хаотичної обстановки та, водночас, впорядкованості.

У наш час, коли змішуються такі різні самобутні культури різних країн і народів, саме стиль еклектика привертає до себе пильну увагу багатьох людей своїми оригінальними рішеннями і своєрідною красою. Цей стиль вподобають творчі, вільні особистості. Еклектика підходить натурам, що захоплюються, різнобічним, любителям подорожей і нетрадиційних рішень в оформленні домашнього простору. Таке комбінування стилів  неперевершено виглядає у приватних будинках та квартирах, ресторанах та пабах.

Бажаючим вивчити питання поєднання різних стилів самостійно, доведеться ознайомитися з різними джерелами інформації  на зазначену тему. Це цікавий екскурс, який дозволить трішки більше розібратися в мозаїці стилів: від респектабельної класики до найсучасніших, авангардних й ультрамодних.

Еклектика в інтер’єрі квартири в Рівному

З плином часу стиль еклектика набув власні привабливі,відмінні від інших стилів, риси. Це наявність пластичних форм, велика кількість текстилю, безліч декоративних елементів і аксесуарів. Актуальним і модним стало все, що комфортне і красиве в інтер’єрах різних епох і країн.

Сьогодні еклектика в інтер’єрі – це синтез різних історичних стилів інтер’єрів, об’єднаних архітектурою пластики, кольором, текстурою, фактурою, декором. Стало дуже модним з’єднувати стилі західні і східні, класичні та ультрамодні. Таким чином, створюється абсолютно новий тип інтер’єру.

Поєднання і змішання стилів, створення єдиного образу з предметів різних епох – робота, що вимагає творчого підходу і певних знань, а головне, тонкого художнього чуття. Розрізнені за своєю тематикою предмети повинні об’єднуватися якоїсь єдиної системою загальних ознак. Це може бути об’єднання предметів за кольором, за силуетом, з пластики або схожим візерунку. Речі можуть бути найрізноманітнішими, але їх вибір не повинен бути випадковим. В результаті ризик – отримати безглузде нагромадження випадкових предметів.

При оформленні квартири в Рівному в стилі еклектика вибирайте нейтральний загальний фон, який повинен об’єднувати різні предмети. Великі предмети інтер’єру не повинні бути занадто яскравими. Цікавий результат дає поєднання різних текстур і поверхонь. Вираження індивідуальності – ось головне завдання стилю еклектика в інтер’єрі.

Замовити підбір квартири

Мене цікавлять:
Площа:*
Номер телефону:*
Зручний час для розмови: