Розтермінування - "МЖК-СІМ'Я"

Умови придбання житла в ЖК “МЖК Сім’я”

Придбання квартири в розтермінування — це чудова альтернатива кредитуванню. Передбачається, що покупець виплачує вартість квартири фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку.

Права власності на житло він набуває тільки після того, як буде проведено останній платіж. Зазначимо, що розтермінування діє лише на первинному ринку нерухомості.
Вигідно купити квартиру в МЖК «Сім’я» можливо шляхом розтермінування від забудовника. Для цього потрібно вибрати квартиру і сплатити перший внесок – від 30%. Далі строки виплат визначаються залежно від площі та вартості квадратних метрів, приміром:

  • 1 – кім квартири – до 24 місяців
  • 2 – кім квартири – до 36 місяців
  • 3 – кім квартири – до 60 місяців.

Комісія складає лише 0,42% щомісяця. Таким чином, чим швидше погашається залишкова сума, тим менше грошей ви сплачуєте. Виплати здійснюються щомісячно або щоквартально. Це оговорюється і зазначається в договорі.

Переваги розтермінування від забудовника

Без банків та іпотеки

Вам не потрібно збирати великий пакет документів, надавати довідки про доходи, і чекати коли виповниться 25 років і буде можливість кредитування. До того ж, банки пропонують помітно вищу процентну ставку. Погодьтесь, не кожен наважиться на такі умови.

Натомість Рівненський МЖК пропонує фіксовану суму на виплату за квадратний метр, яка не зростатиме в період завершення будівництва.

Можливість обрати квартиру на різних стадіях будівництва

У МЖК «Сім’я» ви маєте змогу вигідно придбати квартиру у розтермінування на старті будівництва або у зданих секціях. Зазначимо, що на етапі котловану ціна за метр квадратний нижча, ніж фінішна вартість.

Надійність

Рівненський МЖК  – надійний забудовник, який з 1993 року успішно працює на ринку первинної нерухомості у Рівному та області. Ми успішно завершили десятки великих проектів і справедливо закріпили за собою передове місце в рейтингу надійних забудовників Західної України. Нам довіряють.