Про новобудову МЖК Сім'я | Житловий комплекс | Україна

Вас вітає МЖК Сім'я!

Рівненський молодіжний жилий комплекс – це будівельна компанія, яка заснована у 1993 році!

 За цей час багато змінилося… Ми бачили як розбудовується наше рідне місто, без перебільшень можна сказати, що ми будували м.Рівне разом з іншими компаніями, бувши завжди конкурентно спроможними. Ми слідкували за тенденціями ринку, запроваджували нові архітектурні рішення, та відповідно до кожного періоду часу адаптувалися під потреби наших Клієнтів. На сьогодні, ми з гордістю можемо заявити, що наш досвід – це перевага якою ми не просто пишаємося, це величезна робота по вдосконаленню, саме тому Рівненський МЖК закріпив за собою передове місце в рейтингу надійних забудовників Рівного.

 Довіряй досвідченим! Таким як ми!!

У нинішньому, 2020 році, наша будівельна компанія продовжує плідно працювати, створюючи сучасні новобудови Рівного.

новобудова проект

Молодіжний житловий комплекс Сім’я – це новобудова для молодого покоління комфорт-рівня в одному з густонаселених районів Рівного. Головними особливостями даного проекту являється орієнтація на підростаюче покоління та батьків.  Для наших жителів буде облаштована територія з дитячими та спортивними майданчиками, альтанками для відпочинку, озелененням, фонтанами, вимощеними доріжками з твердим покриттям.

Ще один плюс – низька ціна за один квадратний метр готового житла. Будинок зводиться з керамічної червоної цегли, утеплюється пінопластом та мінеральною ватою і має стандартні планування без надмірностей. Купівля квартири в  МЖК Сім’я зацікавить зайнятих людей, яким не потрібна зайва площа та хочеться трішки заощадити. Оздоблення,  ремонт дозволяє швидко підготувати житло будь-якої площі.

Доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні –  від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі –від  53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими  кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами.

Нашими мешканцями являються переважно молоді сім’ї , оскільки комплекс розташований в безпосередній близькості з центром Рівного, на тихій, зеленій і затишній вулиці.

Поруч – зручна транспортна розв’язка, що з’єднує з усіма районами міста. У пішохідній доступності від комплексу знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, автовокзал «Чайка» . Продумана внутрішня інфраструктура комплексу дозволить підтримувати зручний і комфортний спосіб життя.

Закрити меню