Чим відрізняється класичний стиль в інтер’єрі? - "МЖК-СІМ'Я"

Чим відрізняється класичний стиль в інтер’єрі?

Лис 9, 2021 | Актуально

Поєднання стриманості, елегантності та вишуканості – це про класичний стиль в оформленні. Такі інтер’єри є ергономічними, оскільки поєднують пропорції та симетрію. На що потрібно звертати увагу при оформленні квартири в класичному стилі далі.

Класичний стиль не рідко асоціюється у людей з просторими кімнатами та високими стелями, антикварними меблями та розкішними тканинами. Однак, не все так просто і однозначно. Цей стиль також характеризується простотою та величчю, якої можна досягнути шляхом гармонійного поєднання усіх елементів.

Основні принципи класичного стилю в інтер’єрі

Симетрія і лінії

У кімнаті бажано дотримуватися променевої симетрія, тобто, всі деталі інтер’єру розташовані симетрично відносно центральної точки. Центр приміщення повинен бути виділений люстрою, стельовою нішею, групою меблів чи ін.. В оформленні допускаються тільки правильні геометричні контури: прямокутник, коло, еліпс.

Пропорційність

Класичний дизайн припускає таку розстановку меблів та розміщення архітектурних деталей та форму самого приміщення, які б максимально наближали пропорції приміщення до ідеальних.

Купуючи квартиру в МЖК «Сім’я» в Рівне Ви легко можете зробити перепланування під обраний стиль. Наші фахівці розробили планування квартир таким чином, щоб можна було реалізувати самі цікаві ідеї в дизайні. Деталі дізнавайтеся за тел. 067 362 22 22.

Прикраси

Для цього стилю притаманні якісні декоративні елементи та помірна їх кількість. Як предмети інтер’єру в класичному стилі підійдуть кам’яні вази, ковані світильники та підсвічники, різьблені деталі меблів, бронзові або порцелянові статуетки. Важливо не використовувати багато елементів.

Кольори

Класична палітра пропонує 3 – 4 поєднаних відтінки,які близькі до природних кольорів. Щоб приміщення не виглядало надто блідим та не цікавим, кольорову гаму розбавляють хоча б одним активним кольором.

Які використовують матеріали у класичному інтер’єрі

З плином часу змінюються технології та матеріали, які використовують для оформлення квартир у класичному стилі. Сучасна версія класики під назвою неокласицизм пропонує дещо інші рішення в порівнянні з традиційними.

Дерево

Вартісна натуральна деревина з матовим поліруванням і невеликою кількістю різьблених прикрас все ще ідеальний варіант для класичного стилю.  Крім цього підійдуть сучасні вироби з шпону або МДФ, що імітують деревину дуба, горіха, ясена.

Камінь

У класичний інтер’єр гармонійно впишуться мармур, онікс, граніт, керамічна плитка. У сучасній інтерпретації використовують також матеріали, що імітують натуральні: венеціанська фактурна штукатурка, шпалери, ламінат.

Тканини

Оксамит, шовк, парча, витісняються сучасними варіантами. Переважають матерії з симетричним рослинним візерунком або одноколірні тканини. Дрібні квіточки та горошок виключаються. Смугасті тканини допустимі, але із застереженнями.

Метал

Вдалий вибір – бронза, чавун і латунь, без позолоти або кольорового лаку.

Дизайн стелі та стін у класичному інтер’єрі

Кольорове рішення стелі та стін не змінилося з античних часів. Відтінок стелі повинен бути на 2 – 3 тони світлішим ніж колір стін. Таким чином втілюється свого роду модель світобудови: підлога є землею, стіни – лісами та горами, стеля – небом, а люстра в центрі стелі – це сонце.

Дизайн підлоги

В класичній варіації – це паркет, мармурова підлога, шахова керамічна плитка. Однак сьогодні досить привабливо виглядає і стилізація, наприклад, паркетна дошка або ламінат, що імітує дорогий класичний варіант.

Класичне освітлення кімнат

Класицизм зародився в ті часи, коли джерелом світла було або сонце, або деяка кількість свічок. Тому улюбленими декоративними елементами всіх класичних стилів є підсвічники. Сучасний дизайн охоче їх використовує.

Центральна люстра – незамінна деталь оформлення і є найбільш характерним елементом інтер’єру в класичному стилі. Цей предмет повинен бути великим і багатим. Для додаткового освітлення підійдуть торшери та настінні світильники з декоративними елементами, що імітують ковку.

І звісно, квартиру краще купувати в житловому комплексі «Сім’я» в Рівне. Ми пропонуємо просторі, світлі та комфортні дво- і трикімнатні квартири у прекрасному районі АС «Чайка». Лише до кінця осені діє акція: сплачуючи одним платежем вартістьдво- або трикімнатної квартири – двухконтурний котел та його встановлення у подарунок. Деталі дізнавайтеся за тел. 067 362 22 22.