Ландшафтний дизайн прибудинкової території: з чого почати? - "МЖК-СІМ'Я"

Ландшафтний дизайн прибудинкової території: з чого почати?

Жов 19, 2021 | Актуально, Будівництво

Прибудинкова територія сучасної новобудови потребує ландшафтного дизайну. Саме з двору починає формуватися враження про житловий комплекс в цілому. З чого починати оздоблювання далі.

Говорячи про ландшафтний дизайн, не варто обмежуватися лише словами про заходи по оформленню земельної ділянки. Це – мистецтво, яке поєднує три напрямки: з одного боку, архітектуру, будівництво та проектування, з другого, рослинництво та флористику, а з третього, це певна філософія та культура.

Облаштування дворів багатоповерхівок – тема, яка актуальна цілий рік, бо в кожну пору року висуваються нові вимоги до благоустрою прибудинкової території.Влітку для мешканців новобудови важливо, щоб було озеленення та затінок. Взимку людям у дворі важливе укриття від вітру, катки, льодові гірки. Тож краще, щоб оздобленням займалися спеціалісти, оскільки зовнішній вигляд внутрішніх дворів також прописується у проєкті будинку.

Що має бути у внутрішньому дворі новобудови?

Внутрішній двір житлового комплексу має поєднувати багато компонентів, задовольняти потреби усіх мешканців будинку, та об’єднуватися в єдиний архітектурний ансамбль. Наприклад, дітям необхідні безпечні ігрові майданчики, місця для рухливих ігор, спортсменам обладнані тренажерами майданчики для тренувань.  Автомобілістам місця для паркування, а власникам домашніх тварин потрібно десь вигулювати своїх вихованців. Все це враховується при створенні благоустрою прибудинкової території.

За статистикою, найбільше часу у дворах проводять мало мобільні групи, які не можуть самостійно пересуватися на далекі відстані та мами з маленькими дітками. Для них проектом благоустрою в МЖК «Сім’я» передбачені різні елементи, що сприяють підвищенню комфорту проживання, а саме: пішохідні доріжки з якісним покриттям, альтанки, озеленення, зручні лавки та пандуси при вході у під’їзди.

У дворі гармонійно будуть поєднані ділянки для відпочинку і прогулянок з смугами зелених насаджень.Покриття доріжок і майданчиків, що піддаються регулярному навантаженню, будуть досить міцними, екологічним, щоб не допускалося ковзання в разі криги або намокання.На стику доріжок з газонами встановлюються бордюри, що захищають «зелений килим» від осипання і розмивання опадами.

Особливу увагу спеціалісти Рівненського МЖК приділили дитячим майданчикам. Ігровий простіржитлового комплексу на вул.Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської) включатиме різні гойдалки, каруселі, гірки та пісочниці, розфарбовані в яскраві кольори і розташовані на майданчиках з антитравматичним покриттям. Для нас важливо, щоб ігровий простір був цікавим та безпечним для маленьких мешканців МЖК. Усі несучі конструкції встановлюватимуться відповідно до чинних норм.

Нагадаємо,  МЖК «Сім’я» – це 11-поверховий житловий комплекс комфорт-класу, який складається з 6 секцій. Сьогодні продаються  1-кімнатні, 1-кімнатні дворівневі, 2-кімнатні,  3-кімнатні дворівневі квартири у третій та четвертій секціях новобудови. Планування Ви можете переглянути у нас на сайті у розділі Планування. Деталі щодо умов купівлі та розтермінування за тел. 067362 22 22.