Поряд з МЖК «Сім’я» в Рівному з’являться сучасні кінотеатри - "МЖК-СІМ'Я"

Поряд з МЖК «Сім’я» в Рівному з’являться сучасні кінотеатри

Жов 11, 2021 | Актуально

У наступному році жителям МЖК «Сім’я» не доведеться їхати в центр міста, щоб переглянути чергову прем’єру в кінотеатрі. У міськраді анонсували будівництво кінотеатрів в ТЦ «Чайка».

Власники ТЦ «Чайка», що у Рівному, планують велику перебудову. Вони уже отримали дозвіл від міського управління архітектури, на розширення культурно-розважального центру.

Зі слів заступник міського голови Рівного Віталій Герман, власник ТЦ найближчим часом планує провести реконструкцію. Тож у 2022 роціочікується відкриття оновленого закладу, у якому будуть шість кінозалів на 250-300 посадочних місць, а також ігровий простір із приміщеннями виставкових залів.

Тож вже з наступного року мешканцям житлового комплексу МЖК не доведеться їхати в центр міста, щоб переглянути в кінотеатрі чергову кінопрем’єру. Для цього достатньо буде пройти 500 метрів, адже новобудова знаходиться по сусідству з ТЦ «Чайка», за адресою вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської).

Продовжуючи тему дозвілля нагадаємо. Для мешканців, які люблять займатися у спортивних установах, у пішохідній доступності від новобудови працюють карате-клуб «Білий лотос» та незабаром з’явиться спортивний комплекс SportLife Рівне.

Любителям затишних кафе та ресторанів також не доведеться їхати за межі мікрорайону. Поблизу будинку, в радіусі 900 метрів є затишні ресторани з різною ціновою політикою, де завжди можна гарно провести дозвілля.

У радіусі 500-900 метрів від новобудови знаходяться супермаркети всіх великих торгових мереж: «АТБ-Маркет», «Копійка», «Наш Край», Novus та «Сільпо». Широкий вибір фермерської еко-продукції та товарів місцевих виробників за 20 хвилин пішки від будинку завжди можна знайти на ринку «Північний». Автомобілем до нього — 7 хвилин.

Нагадаємо, у МЖК «Сім’я» в Рівне продаються 1-кімнатні, 1-кімнатні дворівневі, 2-кімнатні, та 3-кімнатні дворівневі у 3 та 4 секціях. Вигідно купити квартиру в новобудові можливо шляхом  розтермінування від забудовника.  Для цього потрібно вибрати квартиру і сплатити перший внесок – від 30%. Далі строки виплат визначаються залежно від площі та вартості квадратних метрів. Виплати здійснюються щомісячно або щоквартально. Це оговорюється і зазначається в договорі.Комісія складає 5% річних від суми, яка йде на розтермінування.

Усі деталі щодо квартир та купівлі житла можна дізнатися у наших менеджерів за тел. 067 362 22 22.