Власне житло чи оренда: що краще обрати? - "МЖК-СІМ'Я"

Власне житло чи оренда: що краще обрати?

Жов 4, 2021 | Актуально

Інколи доводиться робити вибір між купівлею та орендою житла. У такій ситуації завжди потрібно зважити всі переваги та недоліки обох варіантів і тоді приймати рішення.

Жити у власній квартирі значно приємніше та комфортніше, однак деякі люди переконані, що краще орендувати чуже житло. Вони не хочуть брати кредит на квартиру, оскільки не впевнені у власній фінансовій спроможності та з обережністю ставляться до банківських установ.

Переваги оренди квартири

Серед основних переваг оренди житла виділяють:

Мобільність

В орендаря завжди є вибір. Якщо щось не подобається або ж змінилися обставини, у будь-яку мить можна відмовитися від однієї квартири та переїхати до іншої.

Зручність

Мешканці завжди мають змогу підшукувати житло відповідно до місця роботи чи навчання, змінювати клас будинку.

Доступність

Якщо квартиру винаймають кілька осіб, для кожної з них величина щомісячних внесків знижується. Таким чином можна відкласти гроші на омріяне житло або відпустку біля моря.

Відсутня зайва відповідальність

Орендарі зобов’язані тільки дотримуватися умов, зазначених у договорі оренди.

Якщо говорити про недоліки, то в першу чергу слід сказати про регулярне збільшення розміру плати. У власній квартирі платити доведеться лише за комунальні послуги, і цю суму можна певною мірою регулювати. Оренда житла — це декілька тисяч додаткових витрат, тобто квартира за 5 тисяч обійдеться у 60 тисяч на рік. Це чимала сума, яку можна вкласти в ремонт власного помешкання або в іпотеку.

До того ж господарі можуть виселити квартиронаймача або змінити умови його проживання в будь-який час. Оренда пригнічує багатьох людей відсутністю перспектив та стабільності.

Переваги купівлі власного житла

Нерухомість на первинному ринку завжди має високу ціну, оскільки сучасні будинки зводяться за новими технологіями, з врахуванням усіх побажань майбутніх жильців. Та говорячи про власне житло, ми завжди маємо на увазі стабільність, безпеку та впевненість у завтрашньому дні.

Якщо ви хочете вкласти кошти в купівлю квартири в МЖК «Сім’я», то матимете такі переваги:

  • економія коштів
  • гарантія безпеки
  • сучасне планування
  • можливість заробітку

Економія коштів

Лише цієї осені Ви можете купити квартиру в МЖК «Сім’я» за привабливими цінами. Саме зараз відбувається будівництво 4 секції ЖК в Рівне і кожен може вигідно  інвестувати у новобудову.

На житло 4 секції діє розтермінуваннявід забудовника та можливо оформити іпотеку. Детальніше про можливі варіанти купівлі житла в ЖК розкажуть наші менеджери за конт. тел.067 362 22 22.

Гарантія безпеки

Новобудову за адресою м. Рівне вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської) зводить надійна будівельна компанія, яка має багаторічний досвід на ринку первинної нерухомості — Рівненський МЖК. Всі наші проєкти відзначаються високою якістю та надійністю.

Власне помешкання — це також гарантія того, що завтра вас не виселять із квартири.

Сучасне планування

Часи коли всі квартири були однакового планування давно вже в минулому. Наше житло унікальне тим, що в інвесторів є хороший вибір планувань 1-кімнатних, 2-кімнатних, 3-кімнатних та дворівневих квартир.

Ми дбаємо, щоб у всіх квартирах була розумна пропорція житлової й не житлової площі та комфортне планування.

Можливість заробітку

Інвестуючи в будівництво 4 секції МЖК ви вкладаєте свої кошти в нерухомість, яка щороку буде лише дорожчати. Тож, купівля квартири на стадії будівництва – це хороший варіант інвестиції, який з часом окупиться.