Як створити скандинавський стиль вдома? - "МЖК-СІМ'Я"

Як створити скандинавський стиль вдома?

Вер 17, 2021 | Актуально

Пофарбувати стіни в білий колір, купити сірий диван, доповнити декором і  вийде помешкання в скандинавському стилі. Частково правда в цьому є, але скандинавський дизайн – це не лише декор і меблі з натуральних матеріалів.

Ідеальний стиль для осені 2020 року – скандинавський. Свічки, живі рослини, теплі пледи та м’які подушки, оригінальні дрібниці. У таку квартиру завжди приємно повертатися, балувати рідних смачненьким чи просто спілкуватися за чашкою гарячого чаю. Як самостійно створити скандинавський стиль у квартирі далі.

Скандинавський стиль – це насамперед про не кричущу атмосферу, екологічність, зручність і функціонал. Тому, коли йдеться про інтер’єр зі скандинавським підходом, в першу чергу говорять про ергономічність.

Відтворити оселю в скандинавському стилі може кожен. Є низка простих правил, дотримуючись яких, можемо створити затишний і гарний простір. Головне пам’ятати, що це «живий» простір, який має змінюватися у процесі вашого проживання в квартирі і пристосовуватися відповідно до ваших потреб. Дуже важливу роль у популяризації цього стилю відіграє IKEA. У цієї марки та стилю схожа філософія: доступність кожному.

Основні риси скандинавського стилю

Кольори.

Говорячи про скандинавський стиль завжди маємо на увазі світлі відтінки. Це не про чистий білий, це можуть бути теплий сірий або так званий стокгольмський білий, який близький до теплого білого, нейтральні наближені до світлих природніх барвів. Взимку такі кольори мають додавати тепла та створювати затишок у квартирі.

Загалом, потрібно дотримуватись ідеї: основний колір потрібно підтримувати, і не забувати робити яскраві акценти.

Матеріали.

Перевикористання, екологічність та сортування – це лейтмотив скандинавського стилю. Тому у сучасному світі вітається використання речей з аукціонів та надання їм другого життя. Скандинави віддають перевагу натуральним та якісним речам, які прослужать багато років та довго зберігатимуть свій зовнішній вигляд.

Окрему увагу приділяють природності. Дерево чи камінь краще лишити натуральним. Якщо стіни цегляні, їх рекомендують почистити, пофарбувати й залишити матеріал таким, яким його задумали. У квартирі має бути багато якісного текстилю. Різноманітні подушки, м’які плети, лляні скатертини з серветками – це все про скандинавський затишок.

Освітлення.

По праву найскладніший елемент в скандинавському стилі. Усі кімнати мають бути наповнені різноплановим і різнорівневим освітленням, що не притаманно для пострадянського простору. Рекомендують використовувати лампи, торшери у поєднанні з центральним освітленням.

Усюди, на лінії очей, мають бути освітлювальні прилади на різних рівнях. Температура освітлення зазвичай тепла й не агресивна. Очі за такого світла відпочивають і не напружуються.

Як самостійно створити вдома атмосферу Скандинавії?

Для початку потрібно проаналізувати себе та зрозуміти, що вам подобається, яка ваша рутина, що з речей обов’язково має бути вдома. Від цього варто відштовхуватися. Адже всі меблі мають бути функціональними та комфортними у побуті.

Далі оберіть ідеї, які найбільше сподобалися і можуть гармонійно вписатися у вашу квартиру. Для цього доведеться пошукати варіанти на спеціалізованих сайтах, у дизайнерських каталогах та магазинах. Окрему увагу приділяйте кольорам. Як ми вище писали, помилково вважати, що скандинавський дизайн – це 50 відтінків сірого та 50 білого. Намагайтеся цікаво поєднувати кольори, пропорції та геометрію в оформленні.

А загалом, ваша квартира – це ваша історія, світобачення та творче бачення. Облаштовуйте свій простір так, щоб вам завжди було комфортно та затишно знаходитися у помешканні. І звісно, квартиру краще купувати в житловому комплексі МЖК «Сім’я» в Рівне. Адже наші інженери розробили комфортні планування квартир, де можна реалізувати самі цікаві ідеї в дизайні. Деталі дізнавайтеся за тел. 097 847 47 30.