Рівне одне з кращих міст для життя - "МЖК-СІМ'Я"

Рівне одне з кращих міст для життя

Вер 14, 2021 | Актуально

Рівне – відносно невелике місто, яке нараховує приблизно 250 тис. городян. Завжди входить у ТОП-10 кращих місць для життя в Україні та у деяких аспектах випереджає мегаполіси. Про переваги життя тут далі.

Кожне місто  – це не лише вулиці, будинки, а в першу чергу люди та атмосфера. Тут живуть прекрасні мешканці, які пишуть історію краю, бережно дбають про навколишнє середовище та вміло розвивають інфраструктуру. Рівному притаманний свій особливий характер та атмосфера, які роблять його неповторним.

Місто має непогану екологія, незважаючи на ряд промислових об’єктів. Сьогодні у побут рівнян все частіше входить звичка сортування сміття, користування громадським транспортом та велосипедами замість автомобілів. Таким чином кожен містянин починає дбати про навколишнє середовище.

У Рівному достатня кількість об’єктів соціальної інфраструктури, безліч ВНЗ, шкіл і дитячих садків. Городяни добре висловлюються про роботу муніципальних об’єктів і задоволені обслуговуванням. Про це свідчать результати щорічного рейтингу діяльності місцевих рад України. Місто має невисокий рівень безробіття, розвинену транспортну мережу, звідси ви без проблем дістанетесь до Києва або Львова на авто чи залізниці.

Ринок нерухомості Рівного

Ринок нерухомості вас приємно порадує цінами. У Рівному вартість квадрата залишається на середньому рівні по Україні. Якщо плануєте звернутися за допомогою у пошуку житла до ріелтора, враховуйте особливості  нарахування гонорару. Він оговорюється індивідуально і обов’язково має прописуватися в договорі.

В новобудові МЖК «Сім’я» житло можна придбати від забудовника. Наші менеджери завжди радо допоможуть у виборі найкращої квартири в ЖК та допоможуть з оформленням всіх необхідних документів. Наші юристи рекомендують оформлювати право власності у державного реєстратора. Це допомагає зекономити ваші кошти та уникнути різноманітних непередбачуваних ситуацій.

І трішки про мікрорайон Північний

Житловий комплекс МЖК «Сім’я» розташований на затишній вулиці Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської). Це мікрорайон Північний, поблизу автостанції «Чайка». Відносно молодий район, у якому переважає нерухомість дев’яностих і нульових років.

Мікрорайон динамічно та стрімко розвивається. Тут будують переважно житло комфорт-класу у відповідності до усіх європейських тенденцій в архітектурі. Особливу увагу при проектуванні інфраструктури приділено зручності та комфорту проживання у цій частині міста. Тому між будинками багато зелені, встановлені дитячі майданчики, працюють кілька стадіонів. Для автомобілістів підготовлена своя інфраструктура, є гаражні кооперативи, маса заправок та станцій обслуговування.

Поруч ЖК розташований великий торговий центр «Чайка», де можна знайти все необхідне.  Широкий вибір фермерської еко-продукції та товарів місцевих виробників за 20 хвилин пішки від будинку завжди  знайдете на ринку «Північний». Автомобілем до нього — 7 хвилин. У радіусі 500-900 метрів від новобудови знаходяться супермаркети всіх великих торгових мереж: «АТБ-Маркет», «Копійка», «Наш Край», Novus та «Сільпо».

Рівне входить у ТОП-4 рейтингу комфортності українських міст

І на останок зазначимо. Відповідно до результатів Загального рейтингу комфортності українських міст у 2020 році http://charivne.info/news/rivneuviyshloutop-4reytinhukomfortnostiukrainskikhmist , у якому бралося до уваги економічний стан і легкість пошуку роботи, розвиток транспортної інфраструктури, тривалість життя, мобільність населення, екологічність, рівень безпеки та ін. Рівне посіло четверту позицію з 22 українських обласних центрів.