МЖК «Сім’я» - житло для вашої родини - "МЖК-СІМ'Я"

МЖК «Сім’я» – житло для вашої родини

Вер 7, 2021 | Актуально

Для великих родин при виборі власного житла важливим критерієм є комфорт усіх членів сім’ї, особливо для малюків. Тож, сьогодні ми розповімо на що потрібно звертати увагу у першу чергу при виборі житлового комплексу.

Сім’я – найголовніше в житті людини. Це не потрібно доводити нікому, але потрібно відчувати та плекати. МЖК «Сім’я» – новобудова, яка створена саме для комфортного та  щасливого життя кожної родини. Наше завдання – створити зручне та затишне житло, яке  сподобається майбутнім мешканцям.

Заклади освіти поряд

Наші менеджери наголошують, що при виборі житла потрібно вивчати інфраструктуру району. Школи, дитячі садочки, центри розвитку дитини – все це має бути неподалік житлового комплексу, аби Ви не витрачали зайвий час на тривалі переїзди.

Житловий комплекс МЖК у Рівне розташований на затишній вулиці Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської). У внутрішньому дворі запланований прекрасний дитячий  та спортивний майданчик, де малеча зможе весело, корисно та безпечно проводити свій вільний час.

Саме гра у дитячому віці – це спосіб пізнання світу. Через неї  дитина вчиться жити, бути самостійною, здатною приймати вірні рішення, домагатися свого, ризикувати, вигравати і програвати, спілкуватися, розуміти як влаштований світ.  Тому до проектування майданчиків ми поставилися серйозно, дотримуючись усіх нормативних вимог, та творчо, враховуючи вподобання маленьких мешканців ЖК.

Поруч з житловим комплексом розташовані навчально-виховні установи для дітей різного віку: загальноосвітні школи №24 та №13, Рівненський економіко-правовий ліцей, ліцей Elitar, школа «Фарбований Лис», дитячі садки №47 «Ладоньки» та №32. Автомобілем за 8 хвилин дитину можна відвезти до муніципальних шкіл №10 та №22, гімназії «Гармонія», дитячих садків №35 та №12 «Ластівка».

Практичне планування квартир

Якщо з мікрорайоном визначилися, саме час обирати оптимальне планування житла. Однозначно, якщо є можливість, тоді для великої родини потрібна дво- або трикімнатна квартира. Тут  кожен член сім’ї матиме власний простір для усамітнення чи роботи. Якщо у вашій родині є маленькі дітки або люди похилого віку, тоді зверніть увагу на нижні та середні поверхи.

У новобудові МЖК «Сім’я» в Рівному є великий вибір просторих квартир із різним плануванням. Актуальні пропозиції можна дізнатися у наших менеджерів за конт. тел. 097 847 47 30.

Важливе питання безпеки

Фахівці не рекомендують обирати квартиру біля магістралі, на «першій лінії». Це убезпечить дітей від шаленого ритму міста. Також звертайте увагу на стан внутрішнього двору та під’їздів.

У ЖК «Сім’я» встановлено систему  відеоспостереження, а всі під’їзди обладнані домофонами. Тож, непрохані гості не зайдуть до вашої оселі без дозволу.

Актуальне питання екології

Тренди в архітектурі, плануваннях, облаштуванні прибудинкової території доповнює світовий екологічний тренд. Сучасне будівництво не  повинно завдавати шкоди навколишньому середовищу. Кожна будівельна компанія у світі тепер замислюється не тільки щодо комфорту мешканців новобудов, але й щодо впливу на навколишнє середовище та природу, Рівненський МЖК не виняток.

Існує прямий зв’язок між розташуванням ЖК та екологією. Чим ближче зупинки громадського транспорту, тим менше мешканців буде їздити на особистих авто та забруднювати атмосферу.

Новобудова МЖК, приміром, розташована лише за 300 метрів від автостанції «Чайка», від якої відправляється громадський транспорт до сусідніх населених пунктів. До центру міста на громадському транспорті до майдану Незалежності можна доїхати за 20 хвилин, включаючи 7-хвилинну прогулянку до зупинок маршруток № 56, 31 чи 45.

Це лише один аспект з пункту екології. Детальніше це питання ми розглянемо у наступних матеріалах.