5 критеріїв, які допоможуть вибрати безпечний район - "МЖК-СІМ'Я"

5 критеріїв, які допоможуть вибрати безпечний район

Сер 26, 2021 | Актуально

Кожне місто умовно  поділяється на мікрорайони, які мають свої особливості та відмінності. При купівлі квартири на це слід звертати особливу увагу. Адже від вибору мікрорайону залежить ваша безпека та комфорт.

Кожне місто складається з умовних районів, які мають характеристики та особливості. Мова може йти не тільки про криміногенну ситуацію, а й про часті аварії, несприятливі техногенні фактори, а й про наявність прекрасної рекреаційної зони, розвиненої інфраструктури та ін. Пропонуємо Вам розглянути основні критерії, на які важливо звернути увагу перед укладанням угоди.

Наявність тротуарів та вуличного освітлення

Це складова безпеки на дорогах. Якщо вздовж дороги біля будинку є лише невелике узбіччя або взагалі передбачається йти вздовж бордюру – про безпеку такої пішої прогулянки годі й говорити. Особливо цей параметр важливий, якщо в сім’ї є діти, і їм доведеться самостійно ходити в школу.

Другою важливою складовою є наявність та якість вуличного освітлення навколо будинку. Звісно, воно не гарантує безпеку пізно ввечері, але зробить вечірню прогулянку приємною та комфортною.

Під час спорудження житлового комплексу МЖК «Сім’я» ми дбаємо про благоустрій прибудинкової території та безпеку наших жильців. Уся прибудинкова територія якісно освітлена та по мірі завершення будівництва вкладається тверде покриття. У дворі встановлене цілодобове відеоспостереження.

Відсутність поряд техногенно небезпечних об’єктів та промзони

Дуже часто люди забувають про цей пункт. А даремно! Адже тут мова йде про екологію, яка безпосередньо впливає на самопочуття ваше та рідних.  До пункту про техногенно несприятливі ділянки можна віднести дійсні заводи і теплоелектростанції, оскільки від них можуть бути: шум, вихлопи і загазованість, що впливає на безпеку і якість життя.

Наша новобудова знаходиться за адресою м. Рівне вул. Гайдамацька, 13б ( колишня Струтинської). Будинок розташований у пішій доступності від автостанції «Чайка». ЖК від магістралі та автостанції відділятиме зелена смуга насаджень.  Також наголошуємо, що неподалік новобудови немає занедбаних промислових зон, де можуть збиратися сумнівні компанії.

Розташування неподалік нічних розважальних закладів

Окрім очевидної незручності у вигляді шуму, завдає дискомфорту і безперервний потік невідомих людей, які можуть вживати алкоголь. Таке сусідство не принесе великого затишку у вашу квартиру та двір ЖК.

Новобудова МЖК немає по сусідству нічних закладів та барів, де можуть збиратися сумнівні компанії. Заклади подібного характеру знаходяться віддалено, тож жильці МЖК можуть не хвилюватися про можливий дискомфорт від гучних вечірок та гулянок.

Візьміть до уваги кримінальні зведення

Перед покупкою варто перевірити кримінальні зведення і офіційну статистику. Ці дані дадуть вам приблизну картину злочинів, які вчиняються в обраному районі за певний період часу. Також дізнайтеся як далеко знаходиться дільничий або стаціонарний пункт поліції, чи є недалеко від вашого потенційного житла місця з масовими паломництвами людей підозрілої зовнішності.

Розвинена інфраструктура

Вам потрібно дослідити на скільки район відповідає вашим запитам та потребам. Приміром, якщо у Вас діти, потрібно, щоб освітні заклади були неподалік, якщо ви любите прогулятися у великих торгових центрах, вони мають бути у пішій доступності. Тож, рекомендуємо скласти список важливих для вас об’єктів та за ним проаналізувати район, у якому плануєте жити.

Детальніше про інфраструктуру мікрорайону Північний (район Чайки) ви можете почитати у попередніх матеріалах https://mzhk.com.ua/2021/06/29/мжк-сімя-житловий-комплекс-твого-м/ 

Детальну інформацію щодо продажу квартир в житловому комплексі МЖК «Сім’я», що знаходиться в Рівне, вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської) можна отримати за конт.тел. 0978474730.