Коли краще купувати квартиру в новобудові? - "МЖК-СІМ'Я"

Коли краще купувати квартиру в новобудові?

Сер 25, 2021 | Актуально

Купівля квартири – завжди приємна подія. Навіть, коли інвестиція в нерухомість вкладаються в лише споруджуваний будинок, і новосілля відбудеться через кілька місяців або років. Про переваги купівлі житла на стадії будівництва далі.

При плануванні покупки нерухомості в новобудові пам’ятайте  про репутацію забудовника. Якщо девелопер успішно завершив багато проектів та тривалий час працює на ринку, у такому разі в його новий проект можна робити інвестиції.

Рівненський МЖК – проектно-будівельна компанія, якій довіряють жителі Рівненщини. Ми працюємо на ринку первинної нерухомості в області з 1993 року. Сьогодні пропонуємо інвесторам без ризиків придбати квартири у 4 секції житлового комплексу МЖК «Сім’я» у Рівному.

Чому вигідно інвестувати в житло на етапі будівництва?

Настрій покупців безпосередньо залежить від ступеню готовності новобудови: чим ближче до здачі в експлуатацію, тим спокійніше відчуває себе майбутній новосел. Але у цьому випадку постає питання ціни. Вартість житла в майже готовій або вже зданій новобудові вища, ніж квартири у новобудові на стадії будівництва.

Найкраще купувати квартиру на ранній стадії зведення новобудови. Це дає можливість зберегти кошти, «зарезервувавши» їх в твердому активі. Співвідношення тих, хто купує на нульовій стадії будівництва, і тих, хто бере готові квартири в завершених проектах, приблизно 80% до 20%.

Якщо бажаєте купити квартиру в МЖК на стадії будівництва, але не маєте всієї суми

Ми завжди йдемо назустріч своїм майбутнім мешканцям. У МЖК «Сім’я» на квартири у 4 секції також діє розтермінування від забудовника. Вам потрібно лише вибрати квартиру і сплатити перший внесок – від 30%. Далі строки виплат визначаються залежно від площі та вартості квадратних метрів. 

Комісія складає 5% річних від суми, яка йде на розтермінування. Таким чином, чим швидше погашається  залишкова сума, тим менші відсотки ви сплачуєте. Виплати здійснюються щомісячно або щоквартально. Усі деталі оговорюється і зазначається під час підписання договору.

Детальніше про житло 4 секції МЖК «Сім’я» в Рівне

На даний момент відбувається кладка другого поверху новобудови. Високоякісна технологія будівництва з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Передбачене утеплення стін – пінополістерольні та мінераловатні плити товщиною 10 см.

У 4 секції ЖК «Сім’я» передбачений підземний паркінг. Також заплановано облаштування спеціальної території для паркування автівок поблизу будинку.

Квартири в ЖК сподобаються молоді та літнім людям. У цій секції продаються однокімнатні квартири площею від 36 кв.м., двокімнатні площею від 58 кв.м., трикімнатні – від 68 кв.м. та дворівневі. Всі вони матимуть сучасне, практичне та зручне планування. Варіанти планувань представлені у розділі планування 4 черга.

Додаткову інформацію щодо переваг комплексу та умов як вигідно купити квартиру в МЖК «Сім’я» можна отримати за конт.тел. +38 (097) 847 47 30.