Розтермінування на житло 4 секції в МЖК «Сім’я» - "МЖК-СІМ'Я"

Розтермінування на житло 4 секції в МЖК «Сім’я»

Сер 20, 2021 | Актуально

Що робити, якщо хочеш купити квартиру в Рівне, але не вистачає грошей? Розтермінування від забудовника – вигідна пропозиція. Будь-яку квартиру в 4 секції без ризиків, бюрократії та переплат в МЖК можна придбати вже сьогодні.

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові МЖК «Сім’я», але не маєте всієї суми для купівлі, тоді наша пропозиція саме для Вас. На усі квартири в 4 секції діє унікальна пропозиція від забудовника. У нашому ЖК можна придбати квартиру в розтермінування. Купуючи житло на виплату, покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку. Перший внесок – від 30%, надалі строки виплат розраховуються залежно від площі та кількості кімнат:  

  • 1 – кім квартири – до 24 місяців
  • 2 – кім квартири – до 36 місяців
  • 3 – кім квартири – до 60 місяців.

Право власності на житло набуваєте після того, як буде проведено останній платіж. Детальніше всю інформацію щодо розтермінування від забудовника можна дізнатися у наших менеджерів за тел. +38 (097) 847 47 30.

Новий ЖК від Рівненського МЖК – комплекс комфорт-рівня в одному з популярних районів Рівного – мікрорайон Північний, поблизу Чайки. Проект реалізований відповідно до сучасних європейських стандартів комфортного та доступного житла.

Будинок 4 черги, які і попередніх трьох, зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити. Зовнішні стіни утепляються пінопластом 100 мм та мінеральною ватою.

У 4 секції ЖК «Сім’я» передбачений підземний паркінг. Також заплановано облаштування спеціальної території для паркування автівок поблизу будинку.

У цій секції продаються однокімнатні квартири площею від 36 кв.м., двокімнатні площею від 58 кв.м., трикімнатні – від 68 кв.м. та дворівневі. Всі вони матимуть сучасне, практичне та зручне планування. Варіанти планувань представлені у розділі планування 4 черга.

МЖК «Сім’я» гармонійно поєднує сучасну архітектуру, високу якість, естетику та справедливі ціни. Прагнеш жити в ритмі сучасного міста – обирай МЖК «Сім’я»!