Встигніть придбати останні квартири в 3 секції МЖК «Сім’я» - "МЖК-СІМ'Я"

Встигніть придбати останні квартири в 3 секції МЖК «Сім’я»

Лип 7, 2021 | Актуально, Будівництво

Практично кожна молода родина прагне жити у власній квартирі, яка знаходиться в новому будинку.  Це запорука достойного життя, а завдяки будівельній компанії Рівненський МЖК – реальність. У третій секції завершується продаж останніх квартир.

Рівненський МЖК пропонує житло в Рівному вул.. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської), яке збудоване за європейськими стандартами. Квартири мають зручне планування, що дає прекрасну можливість  для реалізації ваших дизайнерських ідей. Саме зараз можна вигідно купити останні квартири у третій секції ЖК.

Зазначимо, що ціни на квартири в цегляних новобудовах невпинно зростають. Це пов’язано з кількома факторами, основні: подорожчання будівельних матеріалів, збільшення рівня заробітних плат працівникам та стадія завершення будівництва.

Третя секція МЖК «Сім’я» наразі перебуває на завершальному етапі – здачі в експлуатацію. Після чого, ціни на нерухомість у цій частині ЖК знову підвищаться. Тож, не втрачайте можливість, телефонуйте нашим менеджерам та записуйтесь на огляд планувань.

Стан квартир в третій секції МЖК «Сім’я»

У всіх квартирах виконане чорнове оздоблення.  Проектом передбачена цементно-піщана стяжка з гідро- та шумоізоляцією підлоги, цементно-вапняна покращеного використання штукатурка стін. У квартирах встановлені лічильники на світло, воду та газ. Запланована система індивідуального газового опалення, що помітно дозволить економити кошти на рахунках за опалення.

Житловий комплекс має зручне географічне розташування відносно центру міста та розвинену інфраструктуру навколо. МЖК «Сім’я»  знаходиться віддалено від  магістралі, що, в свою чергу, зменшує потрапляння шуму та пилу у вашу квартиру.

Для мешканців третьої секції є вибір, де можна лишати свій автомобіль. У дворі ЖК є відкрита стоянка або ж можна придбати індивідуальний гараж (площа від 18 кв.м.). Вибір за вами!

Мрієте про власне житло? Тоді телефонуйте (097) 847 4730 та дізнавайтеся усі умови купівлі квартири в МЖК «Сім’я».