Якою має бути сучасна дитяча кімната? - "МЖК-СІМ'Я"

Якою має бути сучасна дитяча кімната?

Лип 5, 2021 | Актуально

Дитяча кімната – власний простір, про який завжди мріє малеча. Однак це середовище повинно правильно оформлюватися, щоб кольорова гамма, освітлення сприяло гармонійному розвитку вашої дитини. Основні рекомендації по оформленню далі.

Чимало вільного часу діти проводять у власній кімнаті, тому потрібно з розумом підійти до її оформлення. Адже навіть вибір основного кольору може впливати на психологічний стан дитини, подальший психофізіологічний розвиток та характер.

Вибір кольору

При виборі основного кольору для дитячої кімнати враховуйте побажання дитини. Кольорова гама має бути яскравою з насиченими м’якими тонами. Психологи не рекомендують обирати червоний, фіолетовий чи коричневий кольори. Адже вони надто сильно впливають на психіку дитини і сприяють емоційному перевантаженню.

Якщо ваша малеча непосидюча, тоді краще віддавати перевагу м’яким відтінкам синього чи блакитного, які сприяють заспокоєнню, відновленню сил і розслабленню. Якщо, навпаки, надто спокійна і невпевнена – зверніть увагу та легкі та приємні відтінки жовтого, зеленого, помаранчевого. Ці кольори не такі інтенсивні, як червоний чи фіолетовий, однак стимулюють дитину до дій, сприяють підвищенню настрою та до самореалізації.

Меблі у дитячій кімнаті

При виборі меблів не варто економити. Основний критерій – екологічність, безпека та надійність. Сьогодні користуються попитом меблі із закругленими кутами, з натуральних матеріалів, які мають гіпоалергенні особливості.

До базового набору меблів у дитячу кімнату фахівці рекомендують взяти:

Ліжко. Розмір обирайте відповідно до віку дитини. Якщо у кімнаті буде жити двоє і більше дітей, хорошим варіантом буде двоповерхове (для економії простору) ліжко.

Робочий стіл та стілець. Тут ваші діти зможуть малювати, робити домашнє завдання чи займатися іншими справами. Ці меблі потрібно обирати відповідно до віку малечі. Також не забувайте про необхідне достатнє освітлення робочої зони.

Комод – оптимальне рішення для розміщення всіх речей в одному місці. Ваші діти завжди можу самостійно дістати усе необхідне з комоду, при цьому не звертаючись до дорослих за допомогою.

Полки або стелажі. Ідеальний вибір для книг чи зберігання нагород дитини.

Просторі дитячі кімнати також доповнюють яскравими пуфами та ігровими зонами.

Сучасне освітлення у дитячій

Не рекомендовано, щоб дитяча кімната розміщувалася на північній чи південній стороні. Адже в першому випадку, це буде похмуре і прохолодне приміщення, а в другому – жарке, де дитині буде не комфортно спати.

Штучне освітлення повинно бути трьох рівнів:

Перший (верхній) рівень – це люстри, призначені для загального освітлення всієї кімнати.

Другий рівень – це бра, світильники, які використовуються для освітлення тільки ігрової зони.

Третій рівень – це приліжкові лампи, підлогові, настільні лампи і торшери.

Психологи рекомендують обирати не дуже велику за площею кімнату для дітей. Адже малеча значно комфортніше почувається на маленькій території. Цим і пояснюється улюблена затія багатьох хлоп’ят майструвати собі курені, халабудки, гніздечка, будиночки тощо.

У житловому комплексі МЖК «Сім’я» у Рівному ви знайдете свою ідеальну квартиру, де буде комфортно та затишно жити усій родині. Сьогодні доступні у продажі однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні та дворівневі квартири площею від 36 кв.м. до 90 кв.м.

Нагадаємо, у червні стартував продаж квартир четвертої секції. Зараз є хороша можливість обрати найкращий варіант планування при цьому заощадити на вартості майбутнього житла. Усі деталі за тел.. 0978474730