Квартири в новобудові: краще купувати з ремонтом чи без - "МЖК-СІМ'Я"

Квартири в новобудові: краще купувати з ремонтом чи без

Лип 2, 2021 | Актуально, Будівництво

Актуальна дилема: купувати квартиру в новобудові з ремонтом чи без. Однозначної відповіді на це питання немає, однак для кожного варіанту є свої «за» та «проти». Про них далі.

Квартири в новобудові без ремонту

Квартира в новобудові без ремонту може бути з чорновим оздобленням і без нього. Коли приміщення без оздоблення, воно дає ряд переваг, а саме:

  • Економія на вартості
  • Можливість виявити всі дефекти
  • Удосконалити планування відповідно до своїх смаків
  • Здійснити розведення комунікацій, яке буде максимально комфортним
  • Створити свій неповторний дизайн інтер’єру
  • Якісно виконати ремонтні роботи, враховуючи свої фінансові можливості

Серед переваг квартири без оздоблення є і кілька недоліків. Вам доведеться взяти на себе усі клопоти ремонтних робіт, що вимагає фінансових затрат та часу. Майбутнім жильцям потрібно самостійно наймати будівельну бригаду, шукати матеріали та розробляти проект. У цьому випадку доведеться самотужки розібратися у всіх тонкощах ремонту в квартирі.

Чорнове оздоблення передбачає нанесення штукатурки, заведення електропроводки, водопровідних і газових труб, заливання підлоги бетоном, встановлення вентиляційних систем.

У житловому комплексі МЖК «Сім’я» продаж квартир відбувається з цементно-піщаною стяжкою з гідро- та шумоізоляцією підлоги, цементно-вапняною покращеного використання штукатуркою стін. Також проектом передбачено встановлення лічильників на світло, воду та газ. Запланована система індивідуального газового опалення, що помітно дозволить економити кошти на рахунках за опалення.

Коли у квартирі зроблено чорнове оздоблення, інвесторові не доведеться виконувати важкої та брудної роботи. Відразу можна приступати до ремонту квартири, яку ви купили. В умовах чорнового оздоблення ремонт займає менше часу, однак все одно може тривати досить довго.

Квартири в новобудові з ремонтом

Серед переваг купівлі квартири з ремонтом, основні це:

  • Можливість одразу в’їхати до оселі
  • Відсутність клопотів, пов’язаних з ремонтом

Такі квартири на порядок дорожчі від квартир без ремонту. Хоча є варіанти, коли девелопери продають облаштовані квартири за заниженою ціною, щоб залучити якомога більше клієнтів. Такий варіант для покупців теж вигідний. Навіть якщо оздоблення не подобається, одразу можна заселитися в квартиру та поступово вносити зміни.

Однак є ризик того, що оздоблювальні роботи виконано не якісно або з використанням дешевих будівельних матеріалів. Також у квартирах з ремонтом досить складно не озброєним оком знайти дефекти, вони можуть проявитися з часом. У таких випадках доведеться підправляти чи перероблювати усі недоліки.

Який варіант вигідніше?

Все залежить від ваших фінансових можливостей, вільного часу та очікувань від дизайну помешкання. Знайти квартиру з ідеальним «під вас» дизайном досить складно. Значно простіше і менш ризиковано, купувати квартиру без ремонту чи з чорновим оздобленням і самостійно формувати свій неповторний простір. У такому випадку ви будете впевнені у якості виконаних робіт та все буде зроблено відповідно до ваших уподобань.