Дизайн кухні: найпоширеніші сучасні стилі - "МЖК-СІМ'Я"

Дизайн кухні: найпоширеніші сучасні стилі

Чер 9, 2021 | Актуально

Красивий інтер’єр завжди починається з ідеї. Якщо ви плануєте займатися дизайном кухні без залучення професіоналів, пропонуємо скористатися нашою добіркою описів стилів оформлення, які сьогодні найбільш популярні.

Кухня – це серце кожного дому, де ми проводимо чимало часу. Тут ми готуємо, обговорюємо важливі теми та організовуємо домашні застілля. Виходячи з цього, інтер’єр кухні має основуватися не лише на красі, а й на стилі, ергономічності та багатофункціональності.

Сучасний дизайн кухні напряму залежить від планування приміщення, яке відведене під майбутню кухню. У новобудові МЖК «Сім’я» що на вул. Гайдамацька 13б (колишня Струтинської) ми пропонуємо кухні з площею від 11 кв.м. Всі квартири мають зручне планування, яке розраховане виходячи з потреб майбутніх жильців.

Детальну інформацію про квартири в МЖК «Сім’я» можна дізнатися за тел. (097) 847 4730 або написавши запитання на сайті. Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону та за попереднім записом.

Кухня в стилі мінімалізм

У 2021 році головною тенденцією стає мінімалізм, і кухні не виняток. Основне завдання – забезпечити функціональність приміщення і не перевантажити зайвими непотрібними деталями. Для цього стилю притаманні природні матеріали, благородні сірі або світлі пастельні кольори.

Стіни зазвичай обробляють штукатуркою, для оформлення робочої зони використовується однотонна плитка. Основний акцент робиться на освітленні – складне, з різних джерел.

У меблях домінують прості форми, відсутність ручок, гарнітуру рекомендують обирати з деревини або металу. У якості декору використовують вазони з широким соковитим листям. Тропічні рослини вже не актуальні, бажано брати рослинність нашої широти.

Кухня в скандинавському стилі

Це основний тренд цього року. Його головна риса – комфорт та екологічність. Під час оформлення кухні у скандинавському стилі потрібно дотримуватися п’ять основних правил:

  • практичність
  • лаконічність
  • монохромність
  • царство світла
  • натуральність

Тут кожна дрібниця повинна знаходитися на своє місце, всі зайві деталі прибираються. Цей стиль чимось схожий на модерн. Для нього характерні чіткі лінії у меблях, відсутні химерних форм і складних геометричних фігур.

Стіни покривається штукатуркою, також може використовуватися натуральне дерево, яке фарбують у світлі кольори. Загалом, для цього стилю притаманна монохромна палітра.

Всі меблі рекомендується обирати з натурального дерева світлих відтінків. Штори та скатертини також з натуральних тканин. Для доповнення простору використовують металеві стелажі, аксесуари з дерева й картини з рослинним орнаментом.

Кухня в стилі лофт

Цей стиль асоціюється з відкритим простором, тому він ідеально пасуватиме до квартир-студій та кухні-вітальні. Для нього характерні цегляні без обробки стіни, бетонна підлога та мінімальне оздоблення.

Оздоблення кухні в стилі лофт містить тільки найнеобхідніше, що дозволяє ефективно використовувати площу приміщення і зберегти її максимально вільною. Тут можна поєднувати меблі різних стилів та текстур, використовувати важкі матеріали, наприклад, hpl-панелі.

Металеві, габаритні полки, масивні витяжки, меблі з натуральної деревини, витримані в заміському стилі, отримали абсолютно нову інтерпретацію в сучасному урбаністичному стилі. Він сприймається грубуватим і одночасно елегантним.

Кухня в класичному стилі

Це найпоширеніший та універсальний стиль. Тут характерні плавні лінії та світлі відтінки, використання дерева для оформлення стін, перевага надається меблям з благородних порід дерев.

В оздобленні можуть використовуватися не нав’язливі легкі орнаменти чи візерунки, які лаконічно доповнять мармурову або кам’яну стільницю. У такий інтер’єр органічно вписується фарфоровий посуд.