Який поверх краще обрати? - "МЖК-СІМ'Я"

Який поверх краще обрати?

Чер 7, 2021 | Актуально

Важливим питання при виборі квартири лишається поверховість. Від цього критерію залежить рівень вашого комфорту у майбутньому, а ціна – сьогодні. Про особливості квартир на різних поверхах далі.

Часто інвестори обережно ставляться до квартир на перших та останніх поверхах. Давайте з’ясуємо з цим пов’язані ці остороги і у чому переваги житла на різних поверхах.

Перші поверхи

Існує думка, що жити на першому поверсі – це ніби купити квартиру у вітрині магазину. Тут можуть докучати зайві звуки з вулиці і, інколи, немає балансу між світлом та вологістю в квартирі. А коли забудовник не подбав про безпеку мешканців ЖК, можуть виникати неприємні інциденти з крадіжками.

Однак, якщо у вас є маленькі непосиди перший поверх це ваше спасіння. Дітлахи можуть бігати і гратися вдома, не заважаючи нікому знизу. Не доведеться їздити ліфтом, якого малеча часто боїться, не буде потреби постійно зносити вниз дитячий візочок чи великі іграшки.

Часто-густо перший поверх – знахідка для людей літнього віку, осіб з обмеженими можливостями, особливо для тих, хто опинився у інвалідному візку. Адже обираючи квартиру на перших поверхах, ви абсолютно незалежні від ліфту.

Особливою перевагою проживання на першому поверсі є нагода облаштувати перед вікнами оселі квітник чи за бажання – висадити невеличке деревце. Також завжди є можливість перевести вашу квартиру на першому поверсі у комерційну нерухомість, іншими словами продати її під офіс чи магазин.

Середні поверхи

Квартири, які розташовані на 4-8 поверхах вважаються «золотою серединою» у виборі житла у новобудові. Серед переваг вибору середніх поверхів:

  • Не дійматиме сторонній шум та пил з вулиці
  • Психологічний аспект. На цих поверхах ще не виникає страху висоти і вже зникає боязнь замкнутого простору
  • У випадках коли не працює ліфт, спуститися або піднятися в квартиру – не викликає зайвих труднощів
  • Захищена зона приватності, на відміну від житла на першому поверсі

Це самі популярні поверхи. За даними менеджерів Рівненського МЖК, у новобудові МЖК «Сім’я», що розташована в Рівному на вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської) квартири на цих поверхах продаються ще на початкових етапах будівництва.

Такий тренд пов’язаний з тим, що на середніх поверхах вже не так чути сторонні звуки, відчувається більше «простору» й «повітря». Якщо ви не є непохитним прихильником першого поверху, чи грандіозної панорами з вікна, обирайте середні поверхи – точно не помилитесь.

Верхні поверхи

Найперше, про що тут варто згадати – це свіже повітря, відсутність зайвого шуму з вулиці і панорама. До вашої оселі завжди потраплятиме найбільше світла, що створює приємну і затишну атмосферу.

У квартири на останніх поверхах зазвичай можна не купувати дорогі та масивні меблі. Адже панорама і простір без цього надають особливої привабливості та стилю.

Серед основних мінусів проживання на верхніх поверхах:

  • Люди, які бояться висоти, зрозуміло, оминатимуть верхні поверхи, а ті, що бояться замкненого простору, навпаки.
  • Доведеться часто користуватися ліфтом, у разі вимкнення світла в будинку, потрібно розрахувати свої фізичні можливості.
  • Улітку в квартирах на верхніх поверхах більш спекотно, а взимку прохолодніше.

Загалом, вибір поверхів – це важливе питання, яке кожен вирішує самостійно. Адже тільки ви знаєте свої потреби та смаки. Ми розповіли про особливості усіх рівнів, тепер вибір за вами.

Нагадаємо, у житловому комплексі  МЖК «Сім’я» розпочався продаж квартир 4 черги. Тільки зараз ви можете дешево купити квартиру за вигідними умовами. Адже чим ближче до здачі цієї частини будинку в експлуатацію, тим ціни будуть вищими, а варіантів обрати свою найкращу квартиру – менше. Поспішайте.

Оглянути квартири в нашому житловому комплексі можна за попереднім записом за конт.тел. +38 (097) 847 47 30. Ми працюємо щодня, окрім неділі та офіційних свят.