Що потрібно з’ясувати при покупці квартири - "МЖК-СІМ'Я"

Що потрібно з’ясувати при покупці квартири

Чер 3, 2021 | Актуально, Будівництво

Квартиру ми купуємо не щодня. Це вартісна та серйозна покупка, яка вимагає від покупця ретельності та аналітичності. Ми підготували для вас шпаргалку, на які питання потрібно звернути увагу при купівлі житла.

Скільки коштує квартира?

Це чи не головне питання при купівлі квартири в новобудові. Адже потрібно дізнатися реальну вартість квадратного метру і які ще параметри враховуються у цій сумі.

Інформація заявлена в рекламі не завжди відповідає дійсності або не зазначені ключові моменти. Тож, уточнюйте ціни на квадратні метри на різних поверхах, квартири різної площі та кількості кімнат. Наявність програми лояльності чи знижок, умов розтермінування.

Хто забудовник?

Запитуючи і перевіряючи це питання, ви можете переконатися у тому, що забудовник надійний, будинок зводиться відповідно до усіх правил та норм, будівництво завершиться вчасно. Враховуйте, що забудовник і замовник об’єкта, власник чи орендар земельної ділянки це не завжди одна і та ж особа.

Яка технологія будівництва та матеріали?

Від цього пункту залежить і ціна квартири. Цегляні будинки дорожчі, панельні дешевші.

Матеріали та технологія будівництва – це гарантія довгої служби будівлі, стійкості та екологічності. Також ці показники впливають на швидкість зведення будинку.

Чи утеплений будинок і яке опалення?

Утеплення зовнішніх стін – це запорука економії ваших коштів в період опалювального сезону. Відповідно до технології та діючих будівельних норм в Україні, будинки, утеплені пінополастовими плитами, повинні мати протипожежні пояси з мінеральної вати через кожні три поверхи, та обрамлення навколо віконних конструкцій.  Детальніше про це ви можете почитати у нашому матеріалі правила утеплення багатоповерхівки 

Чи є можливість перепланування?

Сьогодні забудовники продають квартири з різними типами планувань. Можна купити квартиру з відкритим плануванням і самостійно організувати свій неповторний простір, або ж з вже готовим плануванням. У цьому випадку потрібно уточнювати про можливості перепланування квартири.

В МЖК «Сім’я» є можливість купити квартиру з відкритим плануванням лише у 4 черзі, яка наразі знаходиться у стадії будівництва.

Яке цільове призначення ділянки?

Невідповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки – ще одна з причин проблем при будівництві новобудови. Якщо багатоповерховий комплекс будується на землях природно-заповідного призначення або ділянку під індивідуальне житлове будівництво, то можливі проблеми зі здачею будинку в експлуатацію.

Хто займеться обслуговуванням будинку після здачі в експлуатацію?

Після здачі будинку в експлуатацію новобудови передають на баланс міста або власної  експлуатаційної компанії, створюючи ОСББ. Від цього залежить сума послуг ЖКГ та багато іншого.

Житловий комплекс МЖК «Сім’я» буде обслуговувати ОСББ. Ця ідея дає можливість поліпшити комфорт проживання мешканців будинку, при цьому дозволяє працювати без сплати податків, обов’язкових для підприємств – юридичних осіб, на що ЖЕК витрачає значні кошти.

Житловий комплекс  «Сім’я» знаходиться в Рівному на вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13б. Для огляду квартир в новобудові  попередньо телефонуйте до наших менеджерів за тел. 097 847 47 30