Дворівневі квартири в МЖК «Сім’я»: переваги та недоліки - "МЖК-СІМ'Я"

Дворівневі квартири в МЖК «Сім’я»: переваги та недоліки

Тра 31, 2021 | Актуально, Будівництво

Дворівневе житло набуло популярності на початку 90-х і сміло завоювало прихильність українців. Через те що попит корелює з пропозицією, ця тема стає цікавою для покупців. Тож, розглянемо її детальніше.

Сьогодні девелопери відзначають другу хвилю популярності дворівневих квартир. Перший бум пройшов у 90-х роках, тоді будівництво дворівневих квартир, навіяне американськими фільмами, зросло вдвічі. Але забудовники не поспішають будують квартири такого типу тому що сходи забирають функціональні квадратні метри, квартира вимагає особливого плану, і не кожна родина може дозволити собі таке житло.

Переваги дворівневих квартир

  • Зручне планування. Стандарт дворівневого житла – це наявність зверху тільки 1-2 спалень та 1 санвузла. Тож, підійматися або спускатися декілька разів на день необов’язково.
  • Функціональні зони. Зверху поряд зі спальнею або замість неї можна облаштувати затишний  кабінет з книгарнею або простору вітальню.
  • Сходи у дворівневій квартирі можуть виконувати функціональну і декоративну функції. Під сходами часто роблять додаткову комору або приміщення для тварин.
  • Економія на меблях. Неперевершений вид з вікон та вільний простір – це основні переваги дворівневих квартир. Тому необов’язково купувати дорогі дивани, шафи та столи. Все рівно ваша квартира, завдяки своєму плануванню та розміщенню, буде виглядати дорого та вишукано як пентхаус із голлівудських фільмів.
  • Немає сусідів зверху. У дворівневій квартирі ви автоматично захищені від тупотіння та дитячого галасу сусідів зверху. Тому, що їх просто немає.  
  • Менше пилу та шуму. Житло нагорі дає не тільки гарну оглядовість, а й більш захищене від бруду, вихлопних газів автомобілів, шуму з боку дитячого майданчика.
  • Соціальний статус. Подібні квартири купують люди, які розбираються у класах будинків, нерухомості та мають вишуканий смак.

Недоліки дворівневих квартир

Цей список розпочинається та закінчується на сходах. Їх потрібно грамотно спроектувати, щоб мінімізувати ризики, пов’язані з імовірністю падінь. Також, важливий момент того, що вони займають певну площу житлових квадратних метрів. Ми рекомендуємо звертатися до професіоналів, які допоможуть вигідно обіграти сходи у вашій квартирі та доповнять загальний інтер’єр.

У житловому комплексі МЖК «Сім’я» є варіанти дворівневих квартир на будь-який смак. У нас ви можете обрати та купити квартиру в Рівне, яка максимально влаштує по плануванню та площі. Сьогодні доступні варіанти дворівневих квартир площею від 56 кв.м. Це компактне, затишне житло, яке розраховане для молодої сім’ї. Для людей, які люблять простір ми можемо запропонувати дворівневу квартиру площею 90 кв.м.

Усі варіанти планувань дворівневих квартир, які ми продаємо, представлені у вільному доступі у розділі планування.

Нагадуємо, у ЖК стартує продажу квартир  4 черги. Саме зараз ви маєте унікальну можливість дешево купити дворівневу квартиру в Рівному (однокімнатну, двокімнатну чи трикімнатну), при цьому не економити на класі новобудови та власній мрії про тип планування квартири.

Додаткову інформацію щодо переваг комплексу та умов як вигідно купити квартиру в МЖК «Сім’я» можна отримати за конт.тел. +38 (097) 847 47 30.