У чому різниця між автономним та індивідуальним опалення - "МЖК-СІМ'Я"

У чому різниця між автономним та індивідуальним опалення

Тра 29, 2021 | Актуально, Будівництво

Питання опалення квартири гостро постає при отриманні перших платіжок за тепло. Основна проблема – висока вартість послуги за її низької якості. Для того, щоб жителі МЖК «Сім’я» не переплачували, ми подбали про встановлення лічильників та індивідуального опалення в квартирах.

Централізоване опалення – ефективний і надійний спосіб теплозабезпечення міст при системі ЖКГ. Однак, з огляду на зношеність обладнання й тепломереж, ліміти на газ і не якісне надання послуги з опалення та гарячого водопостачання, воно не викликає довіри у громадян.

Сьогодні центральне опалення, на жаль, не забезпечує справедливого співвідношення «ціна-якість».  З огляду на це, якщо ви підшукуєте квартиру в Рівне, є сенс розглянути квартири з альтернативними варіантами опалення.

В чому різниця між автономним та індивідуальним опаленням

Тож чим відрізняється автономне опалення від індивідуального в квартирах? Обидва варіанти забезпечують економію ваших коштів і відносну незалежність від традиційної опалювальної системи.

Автономне опалення

 передбачає наявність котельні, потужність якої гарантує безперебійне забезпечення теплом і гарячою водою одного або декількох (якщо йдеться про ЖК) будинків. Це – незалежність від стандартних термінів опалювального сезону. Іншими словами, у разі раннього похолодання чи холодної весни подача тепла може початися раніше, а закінчитися пізніше традиційного опалювального сезону.

Індивідуальне опалення 

(поквартирне) передбачає встановлення котлу безпосередньо у квартирі. У цьому випадку переважно використовують двоконтурні моделі, що виконують відразу дві функції:

  • обігрів приміщень
  • нагрівання води.

Основною перевагою система індивідуального опалення є те, що мешканці самостійно регулюють рівень подачі тепла та температуру, тим самим контролюють витрати тепла.

Можливість переходу багатоквартирних будинків з центрального на автономне, а квартир – на індивідуальне – опалення з’явилася в Україні наприкінці 90-х – початку 00-х років. Однак, тоді це явище не набуло масового характеру. У людей не виникало потреби переходити на альтернативні варіанти опалення через відносно низькі тарифи на теплопостачання. На той час левову частку витрат брали на себе держава й місцева влада.

Обирай найкраще: новобудову з індивідуальним опаленням

Життя в новобудові з індивідуальним опаленням – це той випадок, коли до хорошого швидко звикаєш. Сьогодні у Рівному купити квартиру з індивідуальним опаленням не так легко, бо не всі житлові приміщення мають технічні підстави для встановлення індивідуального опалення.  

У всіх квартирах житлового комплексу МЖК «Сім’я» передбачена ця послуга. Завдяки цьому власники наших квартир можуть самостійно контролювати тепло в квартирі і свої витрати. Тим самим не сплачувати за технологічні втрати тепловиків, коли десятки кілометрів немодернізованих і належним чином не ізольованих теплотрас «гріють повітря».

Вагомою перевагою наших квартир є планування, яке відповідає усім вимогам для проведення індивідуального опалення та належного встановлення вентиляції. У помешканнях МЖК «Сім’я» ви зможете економити кошти за тепло й водночас мати комфорту температуру в квартирі.

Додаткову інформацію щодо переваг комплексу та умов як вигідно купити квартиру в МЖК «Сім’я» можна отримати за конт.тел. +38 (097) 847 47 30.

Нагадуємо, у ЖК стартує продажу квартир  4 черги. Саме зараз ви маєте унікальну можливість дешево купити квартиру в Рівному, при цьому не економити на класі новобудови.

МЖК «Сім’я» – житловий комплекс твого міста.