Старт продажу квартир 4 черги в МЖК «Сім’я» - "МЖК-СІМ'Я"

Старт продажу квартир 4 черги в МЖК «Сім’я»

Тра 28, 2021 | Актуально, Будівництво

Рівненський МЖК радо повідомляє про старт продажу квартир  4 черги в житловому комплексі МЖК «Сім’я» в Рівному. Закінчення будівництва в 2022 році.

Новий ЖК від Рівненського МЖК – комплекс комфорт-рівня в одному з популярних районів Рівного – мікрорайон Північний. Проект реалізований відповідно до сучасних європейських стандартів комфортного та доступного житла.

У даному проекті ми гармонійно поєднали сучасну архітектуру, високу якість, естетику та справедливі ціни.  Усе це не може лишити поза увагою успішних молодих людей, які прагнуть жити в ритмі сучасного міста.

Бездоганна інфрастуктура.

Новобудова МЖК «Сім’я» має вдале розташування – сучасний мікрорайон Рівного поблизу ТЦ «Чайка». ЖК зводиться на тихій та затишній вулиці Гайдамацькій (колишня Струтинської) 13б, всього 300 метрів від зупинок громадського транспорту та великого торгового центру. Локація комплексу дозволить власникам квартир за лічені хвилини дістатися до центру міста або улюбленого місця відпочинку.

Будівництво.

Будинок 4 черги, які і попередніх трьох, зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити. Зовнішні стіни утепляються пінопластом 100 мм та мінеральною ватою.

Автопаркінг.

У 4 секції ЖК «Сім’я» передбачений підземний паркінг. Також заплановано облаштування спеціальної території для паркування автівок поблизу будинку.

Квартири.

Квартири в ЖК сподобаються молоді та літнім людям. У цій секції продаються однокімнатні квартири площею від 36 кв.м., двокімнатні площею від 58 кв.м., трикімнатні – від 68 кв.м. та дворівневі. Всі вони матимуть сучасне, практичне та зручне планування. Варіанти планувань представлені у розділі планування 4 черга.

Додаткову інформацію щодо переваг комплексу та умов як вигідно купити квартиру в МЖК «Сім’я» можна отримати за конт.тел. +38 (097) 847 47 30.