Від чого залежить вартість квартири в новобудові? - "МЖК-СІМ'Я"

Від чого залежить вартість квартири в новобудові?

Тра 26, 2021 | Актуально, Акції

Всі ми хочемо купити квартиру дешево, а власники – продати квартиру дорого. Але, як показує практика, вартість квадратних метрів постійно коливається і залежить від низки факторів. Про них у матеріалі.

Реальну вартість квартири може оцінити лише кваліфікований працівник, однак, покупцям також варто орієнтуватися у цій сфері, щоб вигідно купити житло і не переплатити. Сьогодні на ціну квартири в Рівному випливає безліч факторів, ми розповімо про найважливіші з них.

1. Район та розміщення будинку.

Вартість квадратних метрів залежить від престижності району, розвитку інфраструктури, наявності поблизу зупинок громадського транспорту, рекреаційних зон та віддаленості від промислової зони.

Новобудова МЖК «Сім’я» знаходиться в Рівному поблизу автостанції Чайка. Це сучасний мікрорайон, який дуже потужно розвивається і розбудовується. У пішохідній доступності є ТЦ, великий супермаркет, аптеки, дитячий садочок, школа, ліцей, затишні кафе та спортивні клуби. Для відпочинку Вам не доведеться їхати в центр міста, оскільки всі важливі об’єкти знаходяться поблизу будинку.

2. Тип будинку та матеріали.

Житловий комплекс «Сім’я» відноситься до новобудов комфорт-рівня. Будинок зводиться з червоної керамічної цегли, утепляється пінопластом та скловатою, що є суттєвою перевагою перед панельними спорудами. Адже ми вже подбали про теплоізоляцію та шумоізоляцію. Також, нашим покупцям пропонуємо ергономічне планування квартир, на основі якого можна легко створити сучасний інтер’єр.

3. Вигляд з вікон і стан прибудинкової території.

Наші мешканці матимуть змогу насолоджуватися власним двором, весело та безпечно проводити час з дітками та друзями. Тут облаштовується територія з продуманими дитячими та спортивними майданчиками, мальовничими альтанками для відпочинку, озелененням, фонтанами та вимощеними доріжками з твердим покриттям.

4. Коливання попиту та активності ринку нерухомості.

Залежно від сезонних коливань ринку нерухомості, економічної та інвестиційної погоди ціни можуть рости або падати у межах 10-20%. Також, ціна квартири в новобудові залежить від стану готовності будинку. Дешево купити квартиру в новобудові можна на стадії котловану, відповідно, чим ближче до завершення будівництва, тим вищою буде вартість.

Нашим клієнтам ми можемо запропонувати варіанти квартир у 3 черзі, де завершені всі будівельні роботи. Також з 1 червня стартує продаж житла в 4 черзі. З варіантами планувань Ви можете ознайомитися у нас на сайті в розділі панування,  деталі дізнатися за тел. +38 (097) 847 47 30 або написавши повідомлення.