Психологія вибору та купівлі квартири - "МЖК-СІМ'Я"

Психологія вибору та купівлі квартири

Кві 20, 2021 | Актуально, Будівництво

Процес обрання квартири в новобудові має багато складних і часто суперечливих моментів. Купивши квартиру можна одержувати задоволення від життя, а інколи  – відчути дискомфорт. Про психологічні особливості вибору житла далі.

При великій кількості альтернативних варіантів людина часто губиться у виборі. Згадайте себе в супермаркеті, коли ви купуєте, приміром, сир і на полиці п’ятдесят варіантів, замість двох-трьох. Складно обрати найкращий варіант, правда? Подібний психологічний стан з’являється при рішенні купити житло та початку його пошуку.

Первинне чи вторинне – вибір за вами!

Перший вибір, із яким стикаються охочі купити квартиру, стосується первинного чи вторинного ринку нерухомості. Якщо коротко, первинний ринок пропонує квартири у новобудовах, тобто «без історії». Вторинний – це купівля житла «з історією», тобто помешкання, де раніше жили інші власники (не виключно, що не одні).

Житло у новобудові вигідне у цьому плані тим, що там до вас ніхто не жив. Там не відбувалося якихось негативних подій, енергетика цієї квартири – «чиста». А при купівлі житла від попереднього власника впевненості у «чистій енергетиці» немає.

Звичайно, цю тему можна обговорити з попередніми власниками (продавцями), але ймовірність невелика, що вам розкажуть усю правду та подробиці. Також, зауважимо, що купівля квартири в новобудові, зазвичай, виключає сусідство з неблагополучними верствами населення.

Про психологічні особливості під час вибору квартири в новобудові

Купивши квартиру в новобудові можна одержувати задоволення від життя, а інколи – відчувати дискомфорт.  Причому останнє може викликати будь-що: невдалий вигляд з вікна, занадто високий чи низький поверх, брак чи надлишок квадратних метрів чи не зручна ванна кімната.

Саме тому, при виборі житла потрібно складати перелік усіх побажань, враховувати темперамент, психотип, вік, фізичні можливості майбутніх мешканців апартаментів.

Поверх.

За своєю природою, люди не пристосовані жити дуже високо. Так склалося історично. Для деяких людей проживання на верхніх поверхах може викликати страх, а панорама з вікна провокувати панічні атаки.

На верхніх поверхах висотних будівель, як правило, спостерігається вібрація, яку більшість практично не вловлює. Але організм деяких людей буде відчувати це у вигляді незрозумілого дискомфорту. На верхніх поверхах буде некомфортно жити пенсіонерам і людям похилого віку.

Натомість проживання на верхніх поверхах люблять молоді амбіційні люди, творчі особистості і лідери.  Для цих мешканців прекрасний вид з вікна, і розуміння, що над тобою ніхто не мешкає – викликає виключно позитивні емоції та сприяє розвитку творчих та лідерських навиків.

Водночас, на нижніх поверхах буде погано жити людям, які можуть відчувати весь тягар того, що знаходиться над головою – залізобетону, меблів та зрештою – інших людей. Це може псувати настрій власників протягом тривалого часу.

Однак, це ідеальний варіант для людей пенсійного та літнього віку. У випадку коли ліфт не працює, їм не доведеться підніматися вгору, і вони не відчуватимуть будь-якого дискомфорту.

Цікавим є той факт, що багатьом жінкам видається, що чим вище розташована квартира, тим вона є просторішою. А чоловікам – навпаки квартири на високих рівнях видаються більш тісними.

Планування квартири.

У цьому питанні є дослідження, щодо відмінностей для екстравертів та інтровертів.

Екстравертам краще мати простору кімнату або вітальню. Найкраще для людей з таким складом особистості буде відкрите планування квартир у новобудові, наприклад, квартири-студії. Інтроверту ж непогано було б мати в квартирі «власний куточок», наприклад, кабінет або окрему кімнату, де можна усамітнитися.

Психологи також проводили дослідження, результати якого показали, що екстравертам подобається, коли вікна виходять на відкритий простір, наприклад: поле, площу, парк і т.д.. Інтроверти віддають перевагу варіантам, коли візуально чимось захищені: лісосмугою, гірськими пагорбами, іншими будинками тощо.

У МЖК «Сім’я» у Рівне ви знайдете ідеальний для себе варіант. Ми пропонуємо житло в ЖК комфорт-рівня, де гармонійно поєднані європейські стандарти, нові архітектурні рішення та справедливі ціни.

Новобудова налічує 11-ть поверхів та складається з 6-ти секцій. Екстер’єр має сучасний та стильний вигляд, який доповнює продуманий внутрішній двір будинку.

Житловий комплекс МЖК в Рівному будується за новітніми технологіями з червоної керамічної цегли товщиною 51 см., що забезпечить відмінну шумоізоляцію, надійність та довговічність.

Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами. Це простір, який ви легко можете оформити у будь-якому стилі, відповідно до своїх смаків та психологічних особливостей.

При виборі квартири враховуйте також власні психологічні особливості та усіх членів сім’ї, які проживатимуть з вами. І тоді ваше життя в квартирі МЖК «Сім’я» стане спокійним та комфортним.

Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону, оглянути житло – за попереднім записом.

Наші контакти:

Адреса МЖК «Сім’я»: м. Рівне, вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13 б

Тел. моб. (097) 847 4730

ФБ: https://www.facebook.com  

Інстаграм: https://www.instagram.com