Продаж квартир в Рівному дешево: від чого залежить ціна на квадратні метри - "МЖК-СІМ'Я"

Продаж квартир в Рівному дешево: від чого залежить ціна на квадратні метри

Кві 20, 2021 | Актуально

Вартість житла чи приміщення під офіс зазвичай залежить від здатності його продати. Часто зустрічаються дешеві квартири в елітних районах і дорогі приміщення під офіс на окраїні міста. Тож, далі про основні фактори, які впливають на ціну квадратних метрів.

Обираючи товари в супермаркеті часто можна помітити, що на полиці однаковий товар, але ціна помітно відрізняється. Якщо уважно придивитися, то назва товару однакова, а технологія, якість складових, екологічність та бренд будуть різні. Саме ці відмінності впливають на ціну. У будівельній галузі аналогічно, ви купуєте не лише квадратні метри, а атмосферу, бренд, якість, які будуть оточувати наступні роки.

Менеджери Рівненського МЖК виділяють 10 показників, які формують ціни на житло в Рівному:

  1. Площа квартири і кількість кімнат
  2. Планування квартири
  3. Стадія будівництва
  4. Поверх
  5. Район
  6. Інфраструктура
  7. Клас будинку
  8. Технологія будівництва
  9. Енергоефективність
  10. Репутація забудовника

Пропонуємо розглянути детальніше кожен пункт.

Площа квартири.

 Чим менша квартира за площею, тим вона дешевша, і навпаки. Існує проста формула розрахунку: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

В МЖК «Сім’я» продаються однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні та дворівневі однокімнатні та дворівневі двокімнатні квартири. Сьогодні доступні однокімнатні площею від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти.

Найменша квартира в новобудові загальною площею 36 м2, а максимальна загальна площа – 116 м2.

Планування квартири. 

Тут важливо, щоб було зручно, продумано до найменших дрібниць і виконано з урахуванням усіх архітектурних вимог.

Квартири в нашій новобудові в Рівному мають великі кухні, світлі кімнати та практичні коридори. Для майбутніх мешканців це чудова можливість реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та плани. Таке житло – це ідеальне полотно для втілення різноманітних мрій.

Стадія будівництва. 

Ціна квартири в Рівному залежить також від того, на якій стадії знаходиться будівництво. Максимально заощадити можна купуючи квартиру на початковому етапі будівництва – на стадії котловану. Чим ближчий момент здачі в експлуатацію, тим квартира дорожча.

Поверх.

 Обираючи поверх, потрібно врахувати не лише фінансовий аспект, а й фізичні можливості. Якщо ви обрали квартиру на верхніх поверхах і ліфт тимчасово не працює, ви маєте розраховувати на власні сили. Зважаючи на це, існує тенденція, що на перших і верхніх поверхах квартири дешевші.

Найбільш популярний варіант, але дорожчий, – житло на середніх поверхах.

Район. 

Квартири в історичному центрі міста або в престижних районах будуть на порядок дорожчими, ніж у спальних. До вибору району потрібно підходити виважено, адже мова йде не лише про престиж, а й про вашу безпеку та комфорт.

Новобудова МЖК знаходиться в мікрорайоні Північний, неподалік ТРЦ «Чайка» та автостанції. Це популярний район Рівного серед молоді, адже звідси без проблем можна дістатися будь-якої точки міста та області. Якщо ви любите прогулянки, то вам знадобиться лише 15 хвилин, щоб бути в центрі.

Інфраструктура.

 Оцініть благоустрій та транспортну доступність району, в якому знаходиться новобудова, а також наявність поблизу ТРЦ, закладів освіти, медзакладів, спортивних залів і т.д. Проаналізуйте, які саме її компоненти вам потрібні, та чи присутні вони в конкретному випадку.

Неподалік нашого житлового комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, аптеки, спортивні зали, кафе та ресторани.

Клас будинку. 

Дешеві квартири – сьогодні стають доступнішими для молодих родин та  людей із середнім достатком. ЖК цього класу пропонують своїм мешканцям додаткові послуги, наприклад, багаторівневі паркінги, цілодобову охорону, відеоспостереження та інше.

Елітне житло обійдеться на порядок дорожче, але в якості бонусу ви можете отримати гарну панораму за вікном, безшумні ліфти, бездоганну обробку холу і сходових майданчиків, паркінг, який взимку буде отеплюватися, ландшафтний дизайн тощо.

МЖК «Сім’я» – житловий комплекс комфорт-рівня, який реалізований за сучасними європейськими стандартами комфортного та доступного житла. Наша новобудова сподобається як молоді так і людям старшого покоління.

Технологія будівництва. 

Цегла – один з найбільш довговічних, і дорогих матеріалів. Має прекрасну тепло– і шумоізоляцію. Зараз ця технологія рідко зустрічається в чистому вигляді. Зазвичай застосовують цегляно – монолітний метод будівництва.

На другому місці за вартістю – монолітні будинки. Ця технологія є лідером на сучасному ринку нерухомості. Монолітні будинки зводяться дуже швидко.

Панельні будинки – найбільш дешевий варіант – не відрізняються хорошою тепло– і шумоізоляцією, в них не можна зробити перепланування.

Наші будинки зводяться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити, що відповідають вимогам ДСТУ. Утеплення стін – пінопластові та мінераловатні плити товщиною 10 см. Покрівля: плоска рулонна, тришарова.

Енергоефективність.

Цей показник важливий, коли ви отримуєте платіжки за комунальні послуги. Тому кожна квартира житлового комплексу оснащена лічильниками на світло, газ та воду. Проведене індивідуальне газове опалення, що дозволить мешканцям самостійно регулювати температуру в приміщенні та заощаджувати.

Репутація забудовника.

 Репутація забудовника і те, яке місце він займає на ринку нерухомості, формує ціну на його проекти.

Рівненський МЖК (забудовник) вже понад 28 років на ринку будівництва. Наші проекти перевірені часом. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам справедливі ціни, високі стандарти і гнучку систему оплати. Телефонуйте і ми з радістю покажемо наші квартири в Рівному і відповімо на всі  питання.