Переваги купівлі квартири в новобудові - "МЖК-СІМ'Я"

Переваги купівлі квартири в новобудові

Кві 20, 2021 | Актуально, Будівництво

Купівля житла завжди викликає багато вагань, запитань та труднощів. Це відповідальний вибір, бо мова йде про інвестицію у квадратні метри та середовище, у якому ви будете жити. Перше з цих питань – новобудова чи вторинне житло? Ми розповімо про первинного житла у Рівному, в чому перевага і особливість.

Чому новобудови?

Сучасні молоді люди шукають не просто квадратні метри, а натхнення та ідеї, які можна знайти  чи реалізувати у власній квартирі. Сьогодні великий попит на житло в хорошому районі, з красивою панорамою і справедливою ціною.

На жаль, стан вторинного житлового фонду часто далекий від ідеалу. Зазвичай, за цими критеріями вас влаштує тільки ціна. А ось вид з вікон, стан будинку та район – лишаються під питанням. Навіть дорогий ремонт не спасає від іржавих водопровідних труб, бетонних перегородок, які чудово проводять звук та погано зберігають тепло.

МЖК «Сім’я» – молодіжний, стильний житловий комплекс, який відповідає усім європейським стандартам. Новобудова розташована в мікрорайоні Північний, поблизу ТРЦ «Чайка» за адресою вул. Гайдамацька, 13б (колишня Струтинської). Це ідеальне поєднання сучасної архітектури, розвиненої інфраструктури та справедливої ціни. Ми подбали, щоб наші мешканці вдома почувалися комфортно, безпечно та затишно.

Переваги купівлі квартири в новобудові:

– Планування квартир на порядок зручніше та продумане, ніж у будинках вторинного фонду.

В ЖК «Сім’я» практичне планування, без надмірностей: великі кухні, світлі кімнати та функціональні коридори. Наші квартири ідеальний варіант для молодих людей, які люблять простір та мають ідеї щодо креативного оформлення цього простору. Адже помешкання повністю підготовлені до ремонту.

– Приміщення загального використанні (підвали, ліфти, під’їзди) зводяться  з урахуванням потреб мешканців та комфортніші ніж у проектах радянського періоду.

У розробці проекту ми завжди враховуємо побажання майбутніх мешканців та сучасні архітектурні тенденції. Будинок має 11-поверхів, складається з 6-ти секцій. У кожному під’їзді є ліфт (вантажопідйомність 650 кг), просторі коридори та приміщення, де можна лишати великі дитячі іграшки, коляски і т.д.

– Виключена можливість опинитися в аварійному будинку

Завдяки тому, що при будівництві МЖК «Сім’я» в Рівному застосовують новітні технології, вони надійні та комфортні для проживання. Енергоефективність, якість сучасних ізоляційних матеріалів та їх екологічність дає можливість не турбуватися про безпеку.

– Відсутні проблеми  із застарілими інженерними комунікаціями

Продумане проектування електро-, водо- та тепло- мереж  та система автономного газового опалення в МЖК дозволяють заощадити на сплаті комунальних послуг та не турбуватися про якість цих мереж. Безпека – перш за все!

– Широкі можливості для перепланування та облаштування житла

Квартири в нашому ЖК в Рівному вже готові під ремонт. Стяжка підлоги цементно-піщана з гідро- та шумоізоляцією, цементно-вапняна (покращеного виконання) штукатурка стін. Вікна фірми WDS, подвійний енергозберігаючий склопакет. Двері вхідні, протипожежні, протиударні. Готова розводка електрики по квартирі. Це ідеальний варіант для втілення найцікавіших дизайнерських ідей.

– Під час будівництва використовують високоякісні, безпечні та сучасні матеріали

При будівництві МЖК «Сім’я» використовуються кращі енергозберігаючі технології із застосуванням екологічних матеріалів. Будинок зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Утепляється пінопластом 100мм та мінеральною ватою. Перекриття – збірні залізобетонні плити. Покрівля: плоска рулонна, тришарова.

– Квартира «чиста» з юридичної точки зору

Купівля квартири в новобудові забезпечує вам безпеку угоди. Тобто, ви купуєте абсолютно чисту квартиру і стаєте її першим власником. Завдяки цьому можна бути впевненим у відсутності махінацій (багаторазові продажі, відчуження заставного чи арештованого житла).

– Новобудови повинні відповідати сучасним ДБН та експлуатаційним вимогам

Рівненський МЖК з 1993 року на ринку первинного будівництва.  Маємо десятки успішно завершених проєктів у Рівному та області. Ми переконані, що при будівництві мають враховуватися в першу чергу безпека, відповідність чинним нормам, доцільність та відповідність викликам сучасності.

Новобудова «Сім’я» в Рівному зводиться відповідно до усіх діючих норм, ми використовуємо якісні, перевірені та сертифіковані матеріали. З дозвільною документацією Ви можете ознайомитися на нашому сайті, перейшовши у розділ «Документація».

Ми працюємо в режимі онлайн, консультуємо по телефону, оглянути житло – за попереднім записом.

Наші контакти:

Адреса: м. Рівне, вул. Гайдамацька (колишня Струтинської) 13 б

Тел. моб. (097) 847 4730

ФБ: https://www.facebook.com

Інстаграм: https://www.instagram.com