Детальніше про житловий комплекс МЖК «Сім’я» - "МЖК-СІМ'Я"

Детальніше про житловий комплекс МЖК «Сім’я»

Кві 20, 2021 | Будівництво

МЖК «Сім’я» –  комплекс комфорт-рівня в одному з популярних районів Рівного. Проект реалізований відповідно до новітніх європейських стандартів комфортного і доступного житла.

Житловий комплекс «Сім’я» розташований у самому серці Рівного. Це 11-ти поверховий будинок, що складається з 6-ти секцій. Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти.

Площа квартир.

Мінімальна загальна площа квартири в комплексі становить 36 м2, а максимальна загальна площа – 116 м2.

Будівництво.

При будівництві використовуються кращі енергозберігаючі технології із застосуванням екологічних матеріалів. Будинок зводиться з червоної керамічної цегли товщиною 51 см. Перекриття – збірні залізобетонні плити, що відповідають вимогам ДСТУ. Утеплення стін – пінопластові та мінераловатні плити товщиною 10 см.

Покрівля.

плоска рулонна, тришарова.

Кількість ліфтів в житловій частині комплексу.

у кожному під’їзді працює сучасний ліфт вантажопідйомністю 630 кг.

Енергоефективність.

Кожна квартира житлового комплексу оснащена лічильниками на світло, газ та воду. Варто зазначити, що в МЖК «Сім’я» індивідуальне газове опалення, що дозволить мешканцям самостійно регулювати температуру в приміщенні та відчутно заощаджувати.

Для забезпечення максимальної теплоізоляції та шумоізоляції в будинку МЖК встановлені вікна з 2-х камерними склопакетами від WDS.

Стан квартир під заселення.

У ЖК «Сім’я» квартири продаються без обробки. Проектом передбачена тільки цементно-піщана стяжка з гідро- та шумоізоляцією підлоги, цементно-вапняна покращеного використання штукатурка стін. Сантехніка та кухонні плити не встановлюються. Міжкімнатні двері відсутні. Таким чином, клієнт отримує можливість реалізувати всі найсміливіші ідеї створення житлового простору.  

Парковка.

Облаштована спеціальна територія для паркування автівок поблизу будинку, а також можна придбати індивідуальні гаражі.

Внутрішня інфраструктура.

Територія МЖК «Сім’я» є закритого типу. Освітлюються всіх входи до житлового комплексу та внутрішній двір. Цілодобово ведеться відеоспостереження.

Ще одна  особливість ЖК «Сім’я»  – продумана внутрішня інфраструктура комплексу, що  дозволить мешканцям вести сучасний та комфортний спосіб життя. У внутрішньому дворі облаштовані  зручні дитячі та спортивні майданчики, мальовничі альтанки для відпочинку, зелені насадження, фонтани та вимощені доріжки з твердим покриттям. Тут ви зможете радісно та безтурботно проводити вільний час з дітками, адже ми подбали про вашу безпеку та комфорт.

Зовнішня інфраструктура.

МЖК «Сім’я» розташований сучасному та затишному мікрорайоні Рівного неподалік ТРЦ «Чайка». Поряд комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно та швидко дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, аптеки, спортивні зали, кафе та ресторани.