5 рекомендацій, які допоможуть правильно вибрати квартиру - "МЖК-СІМ'Я"

5 рекомендацій, які допоможуть правильно вибрати квартиру

Кві 15, 2021 | Актуально, Будівництво

Вибір квартири – надзвичайно хвилюючий та важливий момент для кожної людини. Адже ви обираєте не просто квадратні метри, а атмосферу, середовище у якому житимете та ростимуть ваші діти.

На перший погляд, у виборі квартири немає нічого складно, бо хто краще за тебе знає, яку домівку хочеш. Але, у цьому процесі існує чимало підводних каменів, які з часом можуть стати недовподоби.

Тож, наші менеджери Рівненського МЖК зібрати ТОП-5 рекомендацій, які варто врахувати при виборі квартири.

– Віддавати перевагу купівлі квартири на первинному ринку,

тобто в новобудові Рівного від забудовника. Це дозволить заощадити, отримати хороше планування та бути впевненим, що завтра ніяка труба не потече. Зауважимо, що нові системи комунікацій, на відміну від старих, відрізняються високою надійністю і дозволять створити комфортні умови для життя.

Молодіжний житловий комплекс «Сім’я» – комплекс, який реалізований відповідно до європейських стандартів комфортного і доступного житла. Ми врахували усіх сучасні тенденції в плануванні за побажання майбутніх мешканців.

– Оцініть інфраструктуру. Благоустрій та транспортна доступність району,

в якому знаходиться будинок, а також наявність ТРЦ, закладів освіти, медзакладів, спортивних залів і т.д. Залежно від того, що саме розташоване неподалік від новобудови, вона стає зручною для життя. Проаналізуйте, які саме її компоненти вам потрібні, та чи присутні вони в конкретному випадку.

МЖК «Сім’я» розташований в затишному та сучасному мікрорайоні Рівного, яких має розвинену інфраструктуру. Неподалік комплексу розташовані АС «Чайка» та зупинки громадського транспорту, що дозволяє безперешкодно дістатися будь-якої точки міста та області. У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, аптеки, спортивні зали, кафе та ресторани. Продумана внутрішня інфраструктура комплексу забезпечить приємну атмосферу і безпеку мешканців.

– Енергозбереження.

Це важливий аспект, який власник квартири відчує, коли отримає перші платіжки за комунальні послуги. Новобудова МЖК зводиться з керамічної червоної цегли, утеплена  пінопластом та мінеральною ватою і має стандартні планування без надмірностей.

Кожна квартира житлового комплексу вже оснащена лічильниками на світло, газ та воду. Варто зазначити, що в МЖК «Сім’я» індивідуальне газове опалення, що дозволить мешканцю самостійно регулювати температуру в приміщенні та відчутно заощаджувати.

– Освітлення території. Благоустрій території та безпека

 – це важлива умова здачі будинку в експлуатацію. Якісне освітлення наявність відеонагляду прибудинкової території гарантуватиме збереження вашого здоров’я, коли ви пізно повертатиметеся додому та забезпечить необхідну видимість.

Територія МЖК «Сім’я» є закритого типу, окрім настінних ліхтарів біля входу, також освітлюються дитячий майданчик та всі проходи до будинку. Цілодобово ведеться відеоспостереження. Обираючи квартиру в цьому житловому комплексі Рівного, ви можете не турбуватися про власну безпеку, повертаючись пізно додому, спокійно відпускати дітей на прогулянку на наші дитячі та спортивні майданчики.

– Зелені насадження.

Рекреаційна зона та зелені насадження забезпечать вам чисте повітря, захист від надмірного шуму та пилу, створять затишну атмосферу на території ЖК.

МЖК «Сім’я» знаходиться неподалік центра міста, у затишному та спокійному мікрорайоні поблизу ТЦ «Чайка». Ми вже потурбувалися про зелені насадження, які очищують повітря, створюють затишок на подвір’ї, перешкоджають надмірному шуму та потраплянню пилу з вулиці. Нашою перевагою є вдале розміщення, адже будинки знаходиться віддалено від гамірної магістралі.

Якщо у Вас з’явилися питання стосовно вибору квартири в новобудові, звертайтеся до наших менеджерів за конт.тел. 0978474730 або написавши приватне повідомлення. Вони завжди люб’язно наддадуть всю інформацію, яка вас цікавить та допоможуть з правильним вибором.