Як не потрапити на гачок аферистів при купівлі житла - "МЖК-СІМ'Я"

Як не потрапити на гачок аферистів при купівлі житла

Кві 15, 2021 | Актуально

Багато українців бояться купувати нове житло, щоб не стати жертвами аферистів. Воно і де дивно! За оцінками експертів, кожна 15-та угода в Україні має ознаки шахрайства. Як купити вигідно квартиру в новобудові в Рівному і не потрапити на гачок не чистих на руку людей далі у матеріалі.

Варто зазначити, що подібні схеми більшою мірою розповсюджені на вторинному ринку. Існує багато відомих схем ошукання людей при купівлі житла, найрозповсюджені з них:

Використання фальшивих документів.

 Характерною ознакою такої афери є дешева ціна житла і поспіх «продавців». Аферисти стверджують, що вони терміново повинні виїхати. Більшість комбінаторів задовольняються лише сумою завдатку, а потім безслідно зникають.

Якщо у вас закрався сумнів, що перед вами не реальний власник житла, попросіть його показати інші документи, які підтверджують особу, а також не поспішайте з купівлею.

Купівля квартири чи будинку з прописаними мешканцями.

Досить розповсюджена схема. Деякі власники житла продають його, навіть якщо там зареєстровані інші люди. Така ситуація виникає, коли права на квартиру отримують одночасно кілька спадкоємців або в сім’ї конфлікти, через які подружжя прагнуть роз’їхатися.

Тут варто пам’ятати, якщо один з родичів не хоче залишати житло, змусити його виїхати неможливо. Коли власник здійснює продаж квартири з прописаними людьми, він перекладає свої проблеми на плечі покупця, тобто ваші.

Продаж за дорученням.

Така угода вважається законною. Однак вона може бути визнана недійсною, якщо продавець є недієздатним або отримав довіреність обманним шляхом. У такому випадку покупець може втратити і гроші, і майно. Щоб переконатися, що продаж здійснюється законним шляхом, потрібно  домогтися зустрічі з власником нерухомості.

Купівля квартири в новобудові пов’язана з меншими ризиками, однак потрібно завжди проявляти пильність та обачність у справах купівлі житла. Тож, у першу чергу ми рекомендуємо купувати квартири на первинному ринку, тобто від забудовника. При пошуку житла звертайте увагу на наступні моменти:

  • Не полініться почитати відгуки про забудовника, переглянути всі завершені проєкти, почитати історію компанії, час перебування її на ринку, перегляньте партнерів забудовника з суміжних сфер.
  • Запишіться на консультацію до менеджерів і попросіть показати стан будівельного об’єкту. Тут ви маєте проявити максимальну допитливість та з’ясувати всі важливі для вас питання.
  • Уважно ознайомтесь з дозвільною документацією і лише тоді приймайте рішення.

Якщо Ви шукаєте житло в новобудові в Рівному ми можемо запропонувати вам хороші варіанти на різний смак, які задовільнять найвибагливішого покупця. Молодіжний житловий комплекс «Сім’я» – це ідеальне поєднання сучасної архітектури, європейських стандартів, розвиненої інфраструктури та справедливої ціни.

Сьогодні доступні однокімнатні – від 40 м2, двокімнатні – від 58 м2, трикімнатні – від 65 м2 та дворівневі – від 53 м2 варіанти. Всі квартири облаштовані великими кухнями, світлими кімнатами та практичними коридорами.  Житловий комплекс розташований в затишному та сучасному мікрорайоні Рівного, неподалік ТРЦ «Чайка». У пішохідній доступності знаходяться дитячий садочок, школа, ліцей, ТРЦ, супермаркети, спортивні зали, кафе та ресторани. Продумана внутрішня інфраструктура комплексу дозволить вести сучасний та комфортний спосіб життя.

Рівненський МЖК (забудовник) вже понад 28 років на ринку будівництва. Наші проекти перевірені часом, а репутація каже сама за себе. Телефонуйте і ми з радістю покажемо наші квартири в Рівному і відповімо на всі ваші питання.