Коли грошей не вистачає, а квартиру потрібно: про переваги розтермінування - "МЖК-СІМ'Я"

Коли грошей не вистачає, а квартиру потрібно: про переваги розтермінування

Кві 15, 2021 | Актуально, Будівництво

Сьогодні в Рівному набуває популярності чудова альтернатива кредитуванню – розтермінування. Купуючи житло на виплату, покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку.

Житлові комплекси пропонують різні умови. Але все одно, вони більш м’які, ніж умови будь-якого банку. Від вас не потребується купа довідок та надається можливість вибрати зручний для вас спосіб придбання квартири. Порівняно з кредитуванням, придбання квартири в розтермінування дає можливість меншої переплати. Однак потрібну суму доведеться зібрати й виплатити швидше, ніж у разі кредитування.

В житловому комплексі «Сім’я» також є опція купівлі житла шляхом поступової виплати: покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку. Обов’язковою умовою є перший внесок – від 30%. Далі строки виплати залежить від кількості кімнат, а саме:

1 – кім квартири – до 24 місяців (2 роки)

2 – кім квартири – до 36 місяців (3 роки)

3 – кім квартири – до 60 місяців (5 років).

Максимальний термін розтермінування в МЖК «Сім’я» – 5 років. Права власності на житло набуваєте після того, як буде проведено останній платіж. Якщо ваші життєві плани кардинально зміняться, виплачені за договором розтермінування кошти можна повернути. Зазначимо, що з банком така операція неможлива.

Серед переваг розтермінування є те, що на початкових етапах будівництва ціна за квадратний метр нижча, ніж фінішна вартість. Таким чином бюджет молодої сім’ї не страждає від збільшення витрат, а темпи погашення виплат можна запланувати наперед.

Для уникнення будь-яких ризиків важливо обрати надійного та перевіреного забудовника. Рівненський МЖК – будівельна компанія, яка успішно розвивається на ринку з 1993 року. Ми активно приймали участь у розбудові рідного Рівного разом з іншими будівельними компаніями та справедливо завоювали довіру у клієнтів та серед колег.

Детальнішу інформацію про умови розтермінування квартири в МЖК «Сім’я» Ви можете дізнатися у наших менеджерів за конт.тел. 0978474730 або написавши повідомлення.