Державне кредитування

Кредити на 30 років

Кредитування на квартири терміном до 30 років під 17% річних в гривнях.
Перший внесок 10% від загальної вартості квартири.
Розстрочку може отримати молода сім'я до 35 років.
На одного члена сім'ї доступно 21 кв.м. загальної площі квартири, плюс додається 20 кв.м. на сім'ю.
Детальну інформацію про кредитування можна дізнатися по тел. (097)847-47-30


Доступне житло 70/30

Державна підтримка на будівництво і придбання житла надається виходячи з норми не більш як на 21 кв.м. загальної площі житла на одну особу та додатково 10,50 кв.м. на сім’ю. Вартість загальної площі житла, що перевищує нормативну площу, сплачується громадянином за ринковою вартістю.
У випадку, коли визначена забудовником вартість 1 кв.м. загальної площі житла перевищує граничну вартість 1 кв.м. загальної площі житла, громадянин, який виявив бажання придбати таке житло, сплачує різницю вартості за власний рахунок.
Регіональне управління як одержувач бюджетних коштів для надання державної підтримки:
• укладає із забудовником договір про будівництво (придбання) доступного житла;
• укладає договір з громадянином;
• перераховує після укладення договору про будівництво (придбання) доступного житла та оплати громадянином до 70% вартості житла (у нашому випадку 4300грн.) на поточний рахонок громадянина, відкритий у банку, бюджетні кошти у розмірі 30% вартості житла (у нашому випадку 1460грн.) для надання державної підтримки;
• здійснює оплату фактично виконаних робіт або придбаного житла, введеного в експлуатацію;
• контролює хід та якість будівництва та терміни введення об’єкта в експлуатацію.

Банк Глобус

Завдяки професіоналізму співробітників ПАТ «КБ «ГЛОБУС» і лояльним умовам кредитування, сьогодні отримати кредит на покупку житла, автомобіля або споживчий кредит в банку «ГЛОБУС» не складає жодних труднощів. Доступні програми кредитування, швидке ухвалення рішення про видачу кредиту, просте і оперативне оформлення кредитних договорів, чесні і прозорі умови кредитування є перевагами нашого Банку перед іншими.

Пріоритетними напрямками діяльності ПАТ «КБ «ГЛОБУС» є: Впровадження нових ефективних методiв роботи з клiєнтами та підвищення якостi їх обслуговування; Збільшення обсягу виконуваних операцій, розширення і вдосконалення спектру пропонованих послуг в умовах зростання конкуренції на фінансових ринках; Ефективне використання та розміщення ресурсів, як наявних так i запозичених; Диверсифікація діяльності за рiзними напрямами з метою зниження банківських ризиків; Виважена цiнова (тарифна) полiтика; Професіоналізм та енергійність працюючого персоналу.

Від забудовника

Для оформлення потрібно:

- Паспорт;
- Ідентифікаційний номер;

Відсотки нараховуються тільки після здачі будинку в експлуатацію.

Умови кредитування:

- Кредитуємо на 3 роки під 5 відсотків річних
- Мінімальний внесок 30 відсотків від загальної вартості квартири.